Järjehoidjad

Eelnõu

Alternatiivsed nimed: Eelnõu mäng projekt online

2009 Firma Omertat Online ja "toonekurg" ilmus maailma nii suure publiku orienteeritud projekti nagu online mäng projekt . Ja see publik ning pealtvaatajaid pidevalt tellinud puudumisel piirates sisu ja peamine eelis projekti - arenenud võidelda süsteemi, mis võib rahuldada kõige "brauser" mängijatele.

Enne samm eelnõu registreerimine mängus , veenduge, et teil on:

1) Internetiühendusega arvutit

2) 1 GB RAM

3) jälgida resolutsioon 1024x768

4) Adobe Flash Player (vähemalt 9. 0) ja brauser seda toetab.

Kui oled uhke omanik kõik eespool, võid minna ametlikul kodulehel mängu lehele eelnõu Registreerimine . Kohustuslikud väljad siin on järgmised:

· Teie tõeline e-post [_11_ ]

· Kasutajanimi - Mängu nimi

· Password

· Tõmmatud kinnituskood.

Pärast lugemist ja aktsepteerimist Kasutaja lepingu pannes rist tühi väike aken etapp eelnõu registreerimine täielikult lõpetatud. Järgmine peate looma iseloomu, kuid kui soovite - ja "terve" kolmest. Sellisel juhul on järgmise süsteemi preemiad:

→ loomiseks I kangelane tugineb 1000 mündid

→ II - 200,

→ kolmanda - kokku 100 hõberaha.

Kõik oma (ja ainult oma) märki võib olla unikaalne välimus, hea mäng ressursse (mitmekesisust saadaval välised kriteeriumid) lubama ei räpakalt välimus.

Kasvada ja areneda eelnõu Internetis oma kangelane saab ehitada läbi kogemuse võrra sai lahingus, kodutööde jne Arvukad NPC aitab mängida mängu online eelnõu , mis pakub sulle neid samu ülesandeid ja missioone. Jah, ja tänu tema suurepärase liides eelnõu play on lihtne ja mugav: praakima kõik üksikasjad, peate rohkem kui 20 - 30 minutit. Plus, et mängida mängu online eelnõu kõik see oli isegi lihtsam, siin on imeline asi nagu kaart näitab praegust asukohta ja väga iseloomu ja muid esemeid vaja (raekoda, remondi, jaemüügi jne

Te kindlasti tuleb määrata, mida relv soovid liituda lahing, kuigi see saab olema raske: kohalik erinevaid relvi on rabav: rohkem kui 300 liiki käsirelvade põhineb nii bioloogiliste ja tehnoloogiad. Et kitsendada valikuid veidi, Eelnõu Online mängu online annab võimaluse saada üks järgmistest spetsialiseerumist:

1) Sniper - vilunud tulistavad pikki vahemaid. Tänu suure kaliibriga täpsus püss mõjutab kõige kaitsetu vaenlase keha, jäädes väljaspool vastumeetmete hävitamine.

2) Assault - sõdalane Nujakka.

3) Shooter - mitmekülgne võitleja, millega on võimalik hävitada vaenlasi nii lähedal ja kaugel.

Seega, kui sa tahad projekt mängida võrgus piisavalt, siis on vajalik uurida teatavate võidelda võimeid, avades uusi horisonte erinevate võtterežiimide ja sõjaline taktika üldiselt.

Lühidalt krunt: projekt online mäng põhineb kaks romaani C. Lukjanenko, silt "projekt" ja "puhas koopia." See on ideaalne kombinatsioon maailmad, ühendab ühe universumi nimetatakse Veer. Elada siin ei ole nii lihtne, kuid väga huvitav. Kui soovid testida ennast ja läbida kirjeldatud sündmused enimmüüdud raamatute isiklikult, liitu meiega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more