Järjehoidjad

Linnad: Skylines 2

Alternatiivsed nimed: Linna siluetid 2

Cities: Skylines 2 on üks parimaid kaasaegseid linnaplaneerimise simulaatoreid. Saate mängida arvutis. Graafika on väga realistlik ja detailne. Häälnäitlemine on hea, muusika on meeldiv ja pealetükkimatu. Optimeerimine on olemas, kuid nõrga jõudlusega arvutites võib graafika kvaliteet langeda.

Sinu ülesandeks mängu ajal on ehitada suurlinn. Ärge oodake, et see oleks lihtne, lisaks hoonete ehitamisele tuleb luua transpordi infrastruktuur ja rajada kõik vajalikud kommunikatsioonid.

Liides on lihtne ja mugav, kuid ilma koolituseta poleks seda lihtne mõista. Õnneks hoolitsesid arendajad selle eest. Läbige lühike treeningmissioon, see aitab teil mänguga kiiremini hakkama saada, eriti kui olete selle žanriga alles tutvumas.

Cities: Skylines 2 mängimine on äärmiselt huvitav, kuna seal on palju erinevaid ülesandeid.

  • Leia linna asutamiseks sobiv koht
  • Ehitage teid, elamupiirkondi, tehaseid ja tehaseid
  • Paigaldada kommunikatsioonid elanike vee ja elektriga varustamiseks
  • Tegelege kaubandusega ja investeerige kasumit ehitusse

Nimekiri on väike, kuid need on vaid peamised tegevusvaldkonnad; kõige muu kohta saate teada mängu Cities: Skylines 2 mängides.

Teie missiooni teeb keeruliseks asjaolu, et peate mitte ainult projekteerima ja ehitama metropoli, vaid leidma ka selleks rahastuse.

Mängu majandus on üsna keeruline, iga otsus võib asula arengut kiirendada või aeglustada. Mõelge ja planeerige iga samm, siis ei teki probleeme.

Esialgu on saadaval vaid väike osa objektidest, mida saab mängus luua. Keerulisemate hoonete puhul peate täitma mitmeid tingimusi või uurima vajalikke tehnoloogiaid.

Oluline pole lihtsalt uute hoonete ehitamine, vaid ka järjepidev tegemine. Ei ole mõistlik ehitada tehast või uusi elamuid, kui teil on probleeme nende ressurssidega. Nii saate kulutada märkimisväärse osa oma eelarvest ja mitte teenida kasumit.

Enne alustamist on teil võimalus valida kaart, kliimavöönd ja mõned muud parameetrid. See võimaldab teil muuta mängu raskusastet vastavalt teie eelistustele.

Kellaaja muutmine on rakendunud, muutub ka aastaaeg. Olge valmis ootamatusteks. Kõiki ilmastikunähtusi ei ole võimalik ette ennustada ja see võib kaasa tuua õnnetusi ja muid ettenägematuid raskusi.

Arendajad on maksimaalse realistlikkuse saavutamiseks palju vaeva näinud. Seetõttu on mängul Cities: Skylines 2 palju fänne üle kogu maailma.

See on projekti teine osa. Hetkel on see juurdepääsu algstaadiumis. Selles etapis on juba selge, et mäng saab olema edukas. Selle teksti lugemise ajaks võib avaldamine olla juba toimunud.

Mängu Cities: Skylines 2 mängimiseks pole vaja

Internetti. Kõik, mida pead tegema, on alla laadida vajalikud failid ja installida mäng, misjärel saate mängida võrguühenduseta.

Cities: Skylines 2 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Hakka mängima kohe ja ehita oma unistuste linn!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more