Järjehoidjad

Linnad: Skylines

Alternatiivsed nimed:

Cities: Skylines on üks väheseid edukaid linnaehituse simulatsioone. Mängul on hea graafika, samas kui miski ei aeglustu ega külmuta. Muusikavalik selliste mängude jaoks pole peamine, siin saab igaüks ise valida, millist muusikat mängida.

Mängu alguses on teie käsutuses vaid väike kaks korda kaks kilomeetrit suur krunt. Kuid aja jooksul see ruum suureneb, kuni ehitate täisväärtusliku linna koos eeslinnadega.

Mängus ootab teid palju asju:

  • Ehitage hooneid
  • Suhtlemine
  • Parkige pargid
  • Määra maksud
  • Looge teid ja ristmikke
  • Kehtige seadused, mis muudavad elanike elu mugavamaks.

Cities: Skylinesi mängimine võib tunduda lihtne, kuid see pole nii. Lisaks vajalike hoonete ehitamisele on vaja arendada ka muud infrastruktuuri. Vajame häid teid. Mida rohkem elanikke teie linnas, seda olulisem on see parameeter. Peame mõtlema ka sellele, kuidas luua mugavad transpordisõlmed ja millistes piirkondades kaubaveo liikumist piirata. Vastasel juhul piiravad teie linna pidevalt liiklusummikud.

Veepuhastusjaamad, veevarustus ja kanalisatsioon on kaasaegses maailmas asendamatud, hoolitsege nende ehitamise eest.

Kõik kaasaegsed linnad on varustatud elektriga ja me ei saa siin ilma selleta hakkama.

Peame mõtlema haljastuse peale, selleks rajama piisaval hulgal parke ja väljakuid.

Kõik need projektid nõuavad palju raha, seega tuleb määrata maksud. Mugavuse huvides saate territooriumi jagada linnaosadeks, välja mõelda neile nimed. Määrake sõltuvalt maa väärtusest erinevad maksusummad.

Tuleohutuse eest hoolitsemine on väga oluline, eriti suurtes suurlinnapiirkondades. Valmistage ette vastavad õigusaktid. Kohustada elanikke varustama kõik ruumid tulekahjuanduritega. Suitsetamise keelamine avalikes kohtades aitab kaasa ka tulekahjude tõrjumisele ning lisaks muudab elu mugavamaks inimestele, kes hoolivad oma tervisest ja ei soovi suitsu hingata.

Iga linn vajab prügilaid ja taaskasutustehaseid. Need kohad on kõige paremini varustatud äärelinna piirkondades.

Hoolimata murest keskkonna pärast ei ole mööbli ehitamine ja tootmine ilma puiduta täielik. Raieettevõtted rajada linna äärealadele.

Toiduga varustamiseks on vaja talusid, mida suurem on linn, seda rohkem on neid vaja kõigi elanike toiduga varustamiseks.

Mängus pole mitmikmängu, kuid seda pole sellistes mängudes vaja. Saate mängu nautida uusi alasid kujundades ja keegi ei sega teid sellelt tegevuselt kõrvale.

Mingil etapil saate planeerimisest ja ehitamisest pausi teha ning lihtsalt jälgida oma linna mõõdetud eluiga. Sa võid panna ükskõik millisele külaelanikule nime ja vaadata, kuidas neil läheb. Saate nimetada mis tahes hoonet või isegi looma.

Cities: Skylinesi saab arvutis PC tasuta alla laadida, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami mänguportaalist või ametlikult veebisaidilt.

Mäng osutus igas mõttes edukaks, kui teile meeldivad need simulaatorid, peaksite seda kindlasti mängima! Installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more