Järjehoidjad

Linnad XL

Alternatiivsed nimed:

Cities XL majandusstrateegia linna simulatsiooni elementidega. Mäng on praeguseks sobiva graafikaga klassika. Mängus peate ehitama ja haldama linnu üle maailma.

Kõik saab alguse väikesest külast, millest tuleb areneda tohutu suurlinnaks.

Siin vajate:

  • Ehitada elamuid
  • Transpordi infrastruktuuri arendamine
  • Ehitage ja rajage tootmist tehastes ja tehastes
  • Valige uuteks asulateks sobivad kohad
  • kaevandamine

Siin on väga lihtsustatud loend ülesannetest, mis teid mängus ootavad.

Mäng võib esmapilgul tunduda linnaehitussimulaatorina. Aga ülesanded selles on palju laiemad kui linna ehitus. Edukaks arenguks peate pidevalt täiendama oma ressursside varusid, millest osa ei pruugi asuda teie asula läheduses või isegi mandril puududa.

Kaevandamine nõuab asulate rajamist ebasõbralikesse kohtadesse, näiteks keset kõrbe. Selles agressiivses keskkonnas on sellistes linnades vaja luua inimeste eluks sobivad tingimused.

Iga linn on ehitatud nullist ja peab läbima kogu arengutee väikesest külast tehnoloogiliselt arenenud metropoliks.

Playing Cities XL saab olema üsna keeruline, kuna see nõuab, et pööraksite igale linnale piisavalt tähelepanu ja veenduge, et see oleks täiuslikus tasakaalus, et kõik toimiks nii nagu peab.

Pöörake tähelepanu teede projekteerimisele. See on olulisem, kui võib tunduda. Ka suurimad tootmishooned ei saa logistikaga raskuste korral täisvõimsusel töötada. Samuti ei rõõmusta elanikkonda, kui linn on pidevalt ummikutega piiratud.

Mängus mängivad olulist rolli

linnaelanikku. Ehitada piisavalt asutusi, kus inimesed saaksid haridust omandada. Luua meelelahutuskeskused, kus elanikud saavad pärast tööd lõõgastuda.

Mängus on mitut tüüpi maju. Igal linnaosal on oma tüüpiline hoone. Inimesed asustatakse vastavalt haridusele. Mida haritumad üürnikud, seda mugavamaid tingimusi nad elamiseks vajavad. Päris kummaline otsus, aga ilmselt tundus õigetele arendajatele nii.

Mäng võib teid pikka aega hõivatud hoida. Maakera on suur, kontinente on palju ja kõike ei ole lihtne üles ehitada.

Linnad ei erine üksteisest liiga palju. Aja jooksul oskad märgata häid otsuseid ja neid edaspidi uute asulate kujundamisel kasutada.

Arendajad on hoolitsenud nende eest, kes soovivad mängus ise muudatusi teha. Seal on mugav sisseehitatud redaktor, mis võimaldab teil peaaegu kõiki ideid rakendada.

Loomulikult leiate Internetist palju kogukonna loodud valmis muudatusi. Mõned neist modifikatsioonidest võivad tunduda palju huvitavamad kui mäng ise.

Cities XL tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Saate osta mängu Steami platvormilt või mitte ametlikult saidilt.

Installige mäng, kogu planeet ootab, et saaksite mängima hakata ja selle asustatud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more