Järjehoidjad

Atlantise linn

Alternatiivsed nimed:

City of Atlantis on reaalajas strateegia, mis on pühendatud kuulsa kadunud Atlantise mandri ja selle tsivilisatsiooni hiilgeajale. Mängust leiate kauni graafika ja kvaliteetse häälnäitlemise. Muusika on rahulik ja mitte pealetükkiv.

Sa pead juhtima mandril asuva linna ehitust ja elu, millest on kuulnud iga meie planeedi elanik.

Saad võimaluse mängu ajal oma silmaga näha salapärase tsivilisatsiooni elu ja isegi ühe linna saatusest otse osa saada.

Lühikese õpetuse käigus õpetatakse teile, kuidas mänguliidesega suhelda, mis pole sugugi keeruline. Pärast seda võite alustada City of Atlantise mängimist.

Tuleb midagi teha:

  • Parandage majandust
  • Arendage linna
  • Õppige uusi tehnoloogiaid
  • Tugevdage oma kaitsevõimet

Siin on välja toodud mõned põhitegevused, allpool saad kõigest sellest veidi täpsemalt lugeda.

Hallake ressursside kaevandamist, uurige uusi kohti nende kaevandamiseks. Linna arenguks on vaja rajada palju objekte, mis tähendab, et puitu, kivi ja rauda läheb vaja suures koguses.

Ehitage arenenud asula jaoks akvedukte, sildu, teid ja muud infrastruktuuri. Nende ja teiste hoonete ehitamiseks ei pruugi olla piisavalt tehnoloogiaid, mis teile kättesaadavad. Arendage teadust ja avastage uusi võimalusi.

Proovige nii, et elanikkonnal poleks midagi vaja. Ehitage vajalik arv elamuid. Inimesed peavad midagi kandma, samuti on oluline, et neil oleks piisavalt toitu. Lisaks hoolitsege religiooni eest, ehitage mitmeid templeid ja suuri kultuuriobjekte. Ehitada koole, kus saaks koolitada uusi põlvkondi. Lõppude lõpuks on teil vaja palju teadlasi ja insenere, kui soovite, et linn areneks.

rahulolematud inimesed töötavad halvasti, mis tähendab, et teie linnas on tõsiseid probleeme. Otsustage, mida kõigepealt ehitada, ärge võtke kohe ette keerulisi projekte, kui asjad ei lähe liiga hästi.

Kauplemine aitab teil hankida ressursse, millest teil ei ole piisavalt, ja müüa ülejääk. Püüdke luua kaubandussuhteid naaberlinnadega.

Kui teie asula on piisavalt edukas, leidub neid, kes on valmis linna rikkuse jõuga ära võtma ja hävitama kõik, mille ehitamiseks olete nii palju vaeva näinud.

Ehitage kaitseehitisi. Looge uut tüüpi relvi. Ka tugev laevastik ei ole üleliigne.

Edukad sõjalised kampaaniad võivad tuua käegakatsutavat kasumit. Mängus on koht sõdadeks, kuid ennekõike on see pühendatud arendusele, sest võitlusrežiim pole liiga keeruline. Võidu võidab tavaliselt arvulise ülekaaluga armee.

Mängu värskendatakse regulaarselt ja see on praegu varajases juurdepääsus. Väljalaskmise ajaks saab paljut oluliselt täiustada ja viimistleda. Nüüd aga pole tõsiseid vigu ja saab päris mugavalt mängida.

City of Atlantis laadige arvutisse PC tasuta alla, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja saate teada kõik kadunud Atlantise saladused!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more