Järjehoidjad

City of Transformers

Alternatiivsed nimed: City trasformery

City Transformers Internetis - see on uus tasuta online MMORPG mängu kliendi viimase põlvkonna Transformers, mis on loodud lähtudes oma graafika mootorit. See mäng on tehtud žanri Sci-Fi, kus suur metropol muutunud koht sõjategevus ja tohutu humanoid robotid on muutunud täis ihnimi elanikud.

Nii, tulevad mängu, mida vaja andke City Transformers registreerimist. Peate sisestama oma e-mail ja parool. Ja siis lae mäng klient.

Registreerimine Pärast mängu City of Transformers, palutakse teil luua iseloomu svogo: vali korrusel, siis vali märgiklasside (neid Game 6 ja need kõik on rohkem kui 80 oskused), siis saab muuta välimust oma iseloomu ja määrata svogo tema nimi. Märkus omadused vashogo iseloomu, oma 23 tükki ja nad kõik on tähtis lahing. Noh, põhimõtteliselt kõik. Nüüd vaatame detailsemalt olemasolevate online mäng linn Transformers klassidesse, mida mainiti

Assault - see eriline Nujakka väljatöötatud tugevuse ja tervist. Suurepärane oskus eri lõikamine ja raierelv

Ghost - see on kiire, kiire ja saladuslik iseloomu. Omab twin labad

Tehnik - on kapten olid relvad ja eri liiki tulistamist.

Ei tule levikut ja panna vastased viis püünismiinide

Psionics - võib mõjutada vaenlased vahemaa ja tekitada suurt kahju ilm katastroof ja need liikumatuks;

Defender - võib paraneda liitlased (isegi terve rühm) ja lisateenused aura tõstame tegelased

Technomage - mõjutab vaenlased, pannes neile sellist mõju: mürgituse, erosioon, bioloogilise silmas kontrolli, vähendada vastupanu, on võimalik abi kutsuda droids.

Niisiis, sa oled mängu. Ekraanil näete instructional sõnum, et teil on vaja hoolikalt kaaluda. Püütud üks 2 väike laagrites olenevalt klassist, esimene asi, mida pead tegema, on rääkida NPC (NPC), mis on vaja võtta tööle.

Kogu mängu City Transformers online, siis pakutakse erinevaid huvitav, mitmekesine ja keerulisemaid ülesandeid, mis on jagatud mitmesse liiki: Main, Side, päevarahade ja Serial.

Pärast paari esimese külalistele online mäng linn Transformers, saad tasu oma esimese trafo. Tõsi, ta ei esialgu omavad suurt jõudu ja ei saa vedada reisijaid, kuid enne oma esimese vaenlase see näeb gangbusters. Tapmine Koletised ja rännakuid, siis saavad regulaarselt karikad ja auhinnad.

Play Game City Transformers online, siis lahingus vaenlasi ja kaitsta Matrix, mis hoiab palju saladusi. Kõik sündmused paljastama 21 piirkondades planeedi, kus sa oodata mitmeid teste ja oht. Aga see pole veel kõik mängivad City Transformers siis on võimalus külastada moon, moon Amikrona ja isegi minevikus või tulevikus.

Kui sa tead, üks saladusi Matrix, saate trafod (mis mängus rohkem kui 50 liiki). Iga trafo mängu City Transformers Internetis saab muuta üks sõidukid (igas klassis on oma liiki transport), see aeromobile, Aerobayk jalgsi või AIM.

Play online mängu City Transformers siis saadaval 11 elukutseid, millega on võimalik saada vahendeid, et valmistada mitmesuguseid esemeid ekipirovok, eliksiirid, laastud, ja isegi oma trafod. Kauplemisel City Transformers online mäng turul ning kavandatav oksjon.

Siin saab moodustada gildid, lisaks sellele linnale Transformers play saad ise lemmikloomad (üle 50), mis on alati sinuga, kuid kunagi siseneda lahingusse. Mängus on ka teisi objekte, mida saab suhelda: mehaaniliste ja elektrooniliste seadmete, arvutite, teleporters, valdkonnas ressursse ...

Tahad proovida? Liitun City Transformers teile seda võimalust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more