Järjehoidjad

Tsivilisatsioon 4

Alternatiivsed nimed:

Civilization 4 klassikaline reaalajas strateegia. Saate mängida arvutis. Graafika on klassikaline, kuna mäng tuli välja juba ammu. Häälnäitlemist tegid professionaalsed näitlejad, muusika oli meeldivalt valitud ja ajastule vastav.

Tsivilisatsiooni mängusarja võib õigustatult pidada üheks populaarseimaks ja austusväärsemaks kogu maailmas.

Sel juhul räägime sarja neljandast osast, kuid see tuli välja juba ammu, kuigi suudab konkureerida paljude kaasaegsete mängudega.

Võimalused on võrreldes esimeste mängudega muutunud palju laiemaks ning laienenud on ka riikide valik, kus mängida saab.

mängijat, kes on selle sarjaga juba tuttavad, harjuvad juhtnuppudega kergesti ja algajatele on näpunäiteid.

Tsivilisatsioonis 4:

on palju ülesandeid
 • Uurige
 • ümbrust
 • Korraldage vajalike ressursside kaevandamine
 • Ehitage, laiendage ja täiustage linnu
 • Looge tugev armee sõjalisteks kampaaniateks naaberriikide vastu ja kaitseks võimaliku agressiooni eest
 • Ümbritsege asulad immutamatute seintega ja valmistage ette kaitserajatised piiramiseks
 • Kaubanduses osalemine ja diplomaatiliste suhete loomine naaberriikidega

Kõik see võimaldab teil mängus huvitavalt aega veeta.

Teil on lõputud võimalused, vali üks iidsetest kultuuridest ja juhi selle arengut. Evolutsiooni käigus kogevad teie inimesed läbi palju katsumusi, mis kujundavad nende tulevikku.

Areng tsivilisatsioonis 4 toimub tsüklitena.

Ajastu muutmiseks peavad olema täidetud mitmed tingimused. See võib olla teatud tehnoloogiate valdamine või vajalike hoonete ehitamine. Kui kõik tingimused on täidetud, toimub arenguhüpe. Saadaval on uued tehnoloogiad ja hooned, linnad muudavad oma välimust, armeed muutuvad tugevamaks.

Milline tee võiduks valida, sõltub ainult sinust endast:

 1. Sõjavägi - sel juhul on vaja lahinguväljal alistada kõik vaenlased
 2. Diplomaatilised saavutavad nendel eesmärkidel läbirääkimisi kasutades domineerivat seisundit
 3. Majandus, muutke oma osariik rikkaimaks
 4. Kultuuriga looge maailmaimesid ja looge kunstiteoseid, millest kogu maailm teab
 5. Teadlased teevad teaduslikke avastusi

See, mida teete, on teie otsustada, kuid ärge unustage ohutust. Isegi kui valite edu saavutamiseks mittesõjalise tee, vajate ikkagi armeed, et vältida teie saavutuste jõuga äravõtmist.

Vaatamata sellele, et Civilization 4 ilmus üsna kaua aega tagasi, leidub ikka veel inimesi, kes tahavad põnevalt aega veeta. Kõik strateegiafännid naudivad Civilization 4 mängimist ja vananenud graafika ei sega seda üldse.

Varem oli võimalik võistelda teiste mängijatega, kuid hetkel on serverid juba keelatud, õnneks saab veel kohalikke kampaaniaid mängida.

Civilization 4 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saab osta Steami portaalist või arendajate veebisaidilt. Alustage mängimist kohe, et luua oma tsivilisatsioon ja viia see eduni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more