Järjehoidjad

Tsivilisatsioon 6

Alternatiivsed nimed:

Civilization 6 on järjekordne mäng käigupõhiste strateegiate tsüklis. Alguses ei võetud mängu hästi vastu, kuid pärast lisandmoodulite avaldamist kiitsid selle mängude seeria fännid selle heaks. Mängu graafika on üsna kõrgel tasemel, valitsejate avatarid on tehtud koomiksistiilis, kuid hea detailsusega. Samuti pole mängus muusikale kommentaare, kõik on korras.

Valige, milline riik üheksateistkümnest saadaolevast riigist valida, ja alustage mängimist. Traditsiooniliselt hakkate mängima Civilization 6 ainult asunikega.

Esimese linna koha valikul tuleks suhtuda ettevaatlikult. Linna rajamiseks pole vaja mitte ainult kindlat maastikku, vaid igal hoonel on nõuded. Linnad mängus kasvavad laiemaks. Mõned hooned võivad mängu algfaasis vajada talude jaoks ruumi. Nüüd ei koondu kogu tegevus ühe linna ümber. Piirkondade tulekuga on mõttekas ülesanded riigi erinevate linnade vahel ära jagada. Näiteks keskenduge keskses tehnilise progressi saavutamisele, teistes aga ressursside ammutamisele ja töötajate tootmisele, keda mängus kogu aeg vaja läheb.

Ressursid pole ühtlaselt jaotunud, osa maavarasid ei pruugi teie osariigi territooriumil olla ja siis tuleb need osta naaberriikidest.

Ärge unustage skautlust, kui loodusime otsa komistate, annab see märkimisväärse hulga kultuuripunkte.

Avastamata ruum näeb väga kena välja ja stiliseeritud nagu vana kaart.

Saate valida sobiva poliitilise süsteemi.

Erinevatel ajaperioodidel võib üks või teine olla mugav, nende valik on üsna suur:

 • jõulud
 • iidne vabariik
 • Oligarhia
 • Iidne autokraatia
 • teokraatia
 • Monarhia
 • Kaubandusvabariik
 • Demokraatia
 • Fašism
 • Kommunism

Igal juhtumil on oma eelised ja puudused.

Hoonete loomise protsess on üsna hästi animeeritud ja näeb üsna realistlik välja.

Mäng on muutunud keerulisemaks, ilmunud on palju uut. Nüüd peate võitlema nii oma aja geeniuste kui ka maailmaimede eest. Proovige luua vajalikud tingimused kiiremini kui teie vastased.

On ka selliseid nähtusi nagu loodusõnnetused ja katastroofid, samuti globaalne soojenemine ja ookeanide taseme tõus.

Märgistatud on

piirkonda, kus on looduskatastroofide oht. Kas neile tugineda või mitte, otsustate ainult teie. Mõningaid probleeme, näiteks üleujutusi, saab kõrvaldada jõele tammide ja hüdroelektrijaamade ehitamisega.

Kui te ei saa kunagi kogu mängu jooksul looduskatastroofe kokku puutuda, siis globaalne soojenemine ja selle tagajärjed mõjutavad kõiki riike.

Mängu võitu saab saavutada mitmel viisil.

 1. Kultuur
 2. Diplomaatia
 3. Teadus
 4. Religioon
 5. Sõjaväelased

Saad valida ühe suuna ja järgida seda või arendada kõike ühtlaselt ja kasutada olukorda ära, kui avaneb võimalus arengus läbimurre teha.

Civilization 6 tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, kogu maailm ootab sind selles mängus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more