Järjehoidjad

Tsivilisatsioon veebis

Alternatiivsed nimed: Tsivilisatsioon veebis

Civilization Online - multiplayer, ajalooline mäng. Ettevõte tootjad pakub kõikidele fännidele võimalus mängida, on reaalses maailmas, mäng, mille eesmärk on luua rahu, uus tsivilisatsioon. Ja see kõik võrgus.

Väga hea meel, et mängu Civilization Online ei nõua võimas arvuti konfiguratsioonist. Ja ainult sellistel süsteemi nõuded, näiteks:

 • Keskmine arvutisüsteemi parameetreid
 • Interneti-ühendus.

Sest versiooni mängu Civilization Online ei ole veel läbi maailma hasartmängude muidugi loojad pole mõelnud protsessi formaliseerimine mängijate mängu käigus. Aga arvatavasti jada ja andmed, mida on vaja, et anda selles protsessis - Civilization Online registreerimine toimub järgmiselt:

  1. Sisse ametlikul kodulehel mängu Civilization Online
  2. Esitada oma kehtiv e-posti aadress,
  3. Invent ja kirjutage oma salasõna, mis koosneb mitte vähem kui kuus tähte või numbrit;
  4. Korda salasõna ja ärge korrake parooli teistes võrkudes, et tagada ohutus oma mängu võtta
  5. Mine gameplay.

Ilmselt ei ole nii lihtne teil läbida see standard mõnda mängu, mis võiks mängida Civilization Online. Ja võib-olla kontrollida oma konto on üsna lihtne ja kiire. Kuid see ei ole meie otsustada teiega.

Mida sa mängida mängu online Civilization Online ei ole vaja mõelda, samm-sammult, nii et see ei hõlma online versioon sellest.

Alguses siis pakutakse nelja tsivilisatsiooni. Selles summas ei lõpe, kui sa kõndida mööda mäng, ilmub rohkem tsivilisatsioon. Sinu iseloomu ei jõlkuma üks tsivilisatsioon kogu mängu. See automaatselt flip gameplay, iga kord kui jõuad teatud eesmärgi, ülesande täitmiseks teatavas valdkonnas.

Ka see on väga huvitav, et sa tuled erinevate ajastute. Siin nad on kuus

 • Ancient
 • Classical
 • Medieval
 • Renaissance
 • Industrial
 • Modern .

Sa näed maailma kõigis värvides. Ja see aitab teil kõrge kvaliteediga graafika ja hea animatsioon mängu.

Aga siiski, nagu iga mäng on lõpuks tema võit. Võit naeratab ainult siis, kui loote suur tsivilisatsioon. In võimalusi, mida saab lüüa enamik maailma või üks tingimustest võidu - jõuda tippu ajastule ja arengu ruumi reisid.

Arvatavasti saad mängida Civilization Online tasuta. Kas see on reaalne raha siis omandada vajalikud osad ja elemendid, või parandada iseloomu parema gameplay.

Luban, et mäng on parim omataoline. Noh sa ei ole alati pakkuda seista oma tsivilisatsiooni, sest see oleks looja maailmas.

Kas tasub proovida! Tundub, et mängu Civilization Online peaksid juba leegioni fännid soovivad hetkeks mitte kalduda põnev protsess.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more