Järjehoidjad

Civilization 5

Alternatiivsed nimed: Civilization 5

Pärast algul paljukiidetud Civilization V arendajaid oli teha võimatut, et meelitada huvi mängijatele ja täita kõik ootused. Ja see on väärt märkimist, neil õnnestus! Viienda osa legendaarse projekti ellu täiesti uue iseloomustuse kui selgroog mäng jäi samaks ja iseärasuste kohta Civilization isegi lugeda ridade vahelt.

Civilization 5 mängu muutuda huvitav ja põnev projekt. Arendajad võtavad vastutuse oluliselt tõsta riba kvaliteedi ja seega mängu realiseeritakse oluliselt parandada ja laiendada võimalusi arenguks. Nüüd vastased on muutunud palju keeruline ja tark, ja võita on teil arendada keerukamaid strateegiad ja plaanid. Nii nagu eelmise ossa, on võimalik sisse viienda võrgu mäng, kuid nüüd on tehtud palju lihtsam ja dünaamiline. Ja muidugi, see on võimatu mitte juhtida tähelepanu graafika mängu - ei ausalt, võite helistada see mäng tõeline kunstiteos.

Civilization 5 mängu pakub fännidele huvitav lugu. Peamine eesmärk on mäng - arengut. Sinu iseloom tegutseb juhina oma hõim. Ja primitiivse ühiskonna juht loob tõeliselt arenenud ja kultuuriline rahvas. Sa ütled, krunt on pisut nagu kõik eelmised versioonid tsivilisatsiooni? Me ei vaidle, siis tegelikult on mõningaid sarnasusi, aga ärge tehke ennatlikke järeldusi, on tegelikult uus mäng, et sa lihtsalt alla laadida Civilization 5 ja proovige läbida paar missioone.

Arendajad otsustanud kõrvale veidi tavalisest ekraani sisepoliitiline ja nüüd menüü, mis kuvab kõigi suuremate muudatuste iseloom meenutab rohkem sarnane menüü Diablo.

Kui soovite näha rohkem rahulik mäng vähem verine lahingud, siis kahjuks kiirustavad reeda sind. Kui te olete juba tuttav projekti, õpetab, kuidas mängida Civilization 5 ei ole vaja siiski hoiatama, et küsimus diplomaatia viiendiku astus tagasi. Jah, nüüd sinu tegelane on parandada oskusi sõjapidamine. See asjaolu ning annab mängu omamoodi võlu.

Üks huvitavaid uuendusi on linnriik. Kuigi suurtes asulates võib keelduda sõlmida liidu väikelinnas võib olla võimalik, et olla ustav liitlased.

Et laadida Civilization 5, siis on vaja osta eelnevalt juurdepääs võtmed. Mäng on müügil paljudes kauplustes, kuid näiteks Steam korrapärane varude ja saate osta mängu väga soodsate hindadega.

Võime kaubelda uuendatud versioon on asendatud võimalusega Ostja, mis võimaldab ühiseid teadusuuringuid.

Kuigi et mängida Civilization 5 tasuta kuni see ei ole võimalik, paljud mängijad liituda auastmed iga projektis osalejad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more