Järjehoidjad

Kokkupõrge: kaose esemed

Alternatiivsed nimed:

Clash Artifacts of Chaos on ebatavaline mäng, mis ühendab RPG žanrid võitlusmänguga. Graafika on käsitsi joonistatud, väga omapärane, aga näeb ilus välja. Häälnäitlemine ja muusika on uskumatud ja lisavad veidra mängumaailma atmosfääri.

Mängul on huvitav ja humoorikas süžee.

Pärast lühikese õpetuse läbimist, milles õpite tundma liikumisjuhtimist ja mõningaid võitlusvõtteid, suunatakse teid ebatavalisse maailma nimega Zenozoik.

  • Reisige ja avastage fantaasiamaailma
  • Leidke oma ainulaadne võitlusstiil
  • Lüüa vastased
  • Sooritage enne lahinguid spetsiaalne täringu rituaal

Siin on väike nimekiri mängu ülesannetest.

Rännaku alguses kohtate kummalist olendit nimega Poiss. Sellel olendil on salapärased jõud, mis on pannud olendit jahtima artefaktiomaniku Kaksikud. Soov kaitsta väikest sõpra sunnib peategelast, kelle nimi on Pseudo, esitama väljakutse Zenozoigi võimsaimatele elanikele. Õnneks on ta väga andekas võitleja.

Maailm mängus näeb välja väga kummaline, kuid iga asukoht on joonistatud väga detailselt. Rännaku ajal saab imetleda kauneid maastikke ja kummalist arhitektuuri.

Edenedes üllatab arendajate kujutlusvõime pidevalt. Ainult väga andekas inimene võiks tulla sellise uskumatu kohaga nagu Zenozoik. Tegelased näevad välja erinevalt kõigest, mida olete seni näinud. Mõned neist on naljakad, teised jubedad ja teised täiesti hirmutavad.

Peate võitlema enamiku elanikega, keda kohtate. Nende kõigi võitmine on võimalik ainult siis, kui saate tõeliseks võitluskunstide meistriks. Kogemuste omandades õpid uusi tehnikaid ja muutud tugevamaks. Valite võitlusstiili, treenite löögi jõudu ja jõudu või proovite saada väga kiireks võitlejaks.

Lüüa kõik ülemused, kasutades otsest rünnakut, ei tööta, peate kasutama erinevaid taktikaid, et leida vaenlase nõrkused.

Enne duelle on teil võimalus kasutada rituaali. Viska täringut spetsiaalsele lauale ja see, kes võidab, määrab eelseisva lahingu reeglid.

Saate maagilisi esemeid otsides vaadata tohutu mängumaailma igasse nurka. Ainult need kõik kokku kogudes saate kurjadest Kaksikutest jagu.

Tutvuge Boyga reisides paremini ja saage sõpradeks. Sellel väikesel olendil on uskumatud anded, mis tulevad teie seikluste ajal kasuks.

See mäng räägib Zeno Clashi ja Zeno Clash II mängijatele juba tuttavast maailmast, kuid on eraldi lugu, millel pole eelmiste osadega mingit pistmist.

Kõik naudivad mängu Clash Artifacts of Chaos. Leiad palju ootamatuid süžeepöördeid ja naljakaid olukordi.

Clash Artifacts of Chaos tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt. Mängu saate sageli osta alandatud hinnaga, oodake müüki!

Installige mäng kohe, et minna ohtlikule teekonnale ja võita kõik vaenlased!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more