Järjehoidjad

Jumalate lahing

Alternatiivsed nimed: Olympusi kokkupõrge

jumalate mängulahing vastavalt Olympuse seadustele.

muistsel legendil on maagiline aura, meelitades paganlike jumalate lugusid. Need olid paljude mängutoodete aluseks, mille hulgas paistab silma brauserimäng Battle of the Gods.

mängijat sukelduvad Kreeka antiiklegendide atmosfääri ja saavad osa jumalate kodu - Olympuse - eredaimatest sündmustest. Igast uuest mängijast saab Universumi Looja järeltulija ja ta on sunnitud oma isaga silmitsi seisma. Temast sai tõeline türann ja on aeg ta kukutada.

Teie ees avaneb

suurejoonelist väljavaadet, kus saate kaosega sõbruneda, Zeusiga konkureerida, Prometheust päästa, Atlantist leida, külastada muistses kuningriigis laiali asunud koopasid. Miski ei takista teid praegu mängimas Jumalate lahingut, sest mängu pakutakse tasuta. Ja kui jah, siis on aeg hakata jahti pidama hirmuäratavate titaanide, ohtlike ehhidnade, andestamatute deemonite vastu tsüklopide, minotauruste ja kentauridega.

kangelase valik.

Jumalate lahingu mängu mängimiseks on vaja pilti, milles te lähete Olympust vallutama, ja kuna klasse on ainult kolm, ei pea te pikka aega ajusid raputama.

  • Rüütlit kaitsevad raudrüü vaenlase rünnakute eest ja see on varustatud julgusega, võimaldades tal tormata esirinnas vaenlase poole. Tal on laos mitmeid tapjakäike, mida kõige tõsisem vastane ei talu.
  • kaar eelistab vaenlast metoodiliselt hävitada kaugelt, saates temale nooled täpselt, kuid ta ei pea pikalt vastu lähivõrra.
  • Mag on keerukas, tormab salakavalte loitsudega vaenlase poole ja tunneb võitmatut. Kuid kui ta läheb talle liiga lähedale, ei suuda ta pakkuda tõsist vastupanu.

Need omadused jäävad alati märkidele, ehkki möödudes need suurenevad. Ilmub lisandeid, aga ka võime värvata jumalate templisse kuni viis assistenti.

Me teeme ülesandeid.

Kuna see on brauseripõhine pöördel põhinev strateegia, on jumalate lahingu registreerimine ette nähtud nime ja parooli loomisega. Kui olete juba mänguklassi kasuks otsustanud, võtke vastu ülesandeid, millel puuduvad.

Peaaegu kohe seisate silmitsi valikuga, millisesse vangikonkurssi peategelasi vaatama ja kuulsust koguma. Peate tegelema kimääridega, titaanides vaoshoituna, Cerberust rahustama. Esimeste missioonide ajal saate kogemusi ja täiendate oma oskusi, et tulla toime ohtlikumate ülesannetega - kohtumine kükloopide, minotauruste ja muude iidsete olenditega.

Võiduga saate lisaks kuulsusele ka valuutat. Hõbe on praktiliselt teie jalge all ja seda on lihtne saada, kuid kuld antakse kõige raskemateks eesmärkideks ja seda ostetakse päris raha eest.

Finants võimaldab teil osta uusi seadmeid ja iPlayeri jumalate lahingus mõeldakse sellele väga mugavalt - pumbatud esemete võimed vahetatakse uute vastu. See säästab teid piinamise eest, jättes vana täiustatud asja või ostes uue minimaalsete omadustega.

lahingut Olympuse kokkupõrkes toimuvad vaheldumisi vaenlasega ning edu saavutamiseks tuleb läbi mõelda lahinguväljal moodustamine, võttes arvesse oma kangelaste ja vaenlase andeid. Kui olete tavalised vastased maagia ja varustuse abil alistanud, minge ülemustega kohtuma, mille järel saate avada kasulike oskuste kaardi ning mida soliidsem boss oli, seda tõhusam oli omandatud oskus.

Mängijatel on kasulik vaadata perioodiliselt Areeni, et võtta vastu mängijate väljakutse ja õppida kasulikku artefakti või võidu eest tasu. Ja saada võimsaks jõuks, mis suudab lüüa ükskõik millise koletise - ühinege alaliitudega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more