Järjehoidjad

Call of Duty 2

Alternatiivsed nimed: Call of Duty 2, number Kontori tollimaks, tursk 2

Mäng Call of Duty 2 on põnev arvutimäng. See mäng on järg esimese mängu osa. Call of Duty 2 sündmused toimuvad esimeses isikus. In-Game Call of Duty 2 on loodud stiilis shooter.

Mäng Call of Duty 2 saab alla laadida ametlikul kodulehel mängu. Lae alla Call of Duty 2 võib ainult täiskasvanud kasutajad. Alaealistele juurdepääsu selles mängus on suletud.

Näete umbes mängu Call of Duty 2 videos. In video, saate teada ise palju kasulikku teavet: klassid, sündmused, relvad ja fraktsioonidesse.

Mäng Call of Duty 2 on tutvustada teile kõik mu märke:

1. Vassili Kozlov on Red Army of 13-nda Guards Rifle Division. Ta on esindatud mängu peategelane tegutseb Nõukogude kampaania. Te alustate mängu iseloomu ennetavate valikut Nõukogude armee, mis on 30 km kaugusel Moskvast. Ta osaleb Stalingradi lahing.

2. John Davis on seersant minu 7. Armored Division. Ta osaleb Põhja-Aafrika kampaania.

3. David Welch on kapten 7. Armored Division. Ta oli tank commander teisel sündmuskohal British kampaania. David osaleb supertankovyh pealetungi Põhja-Aafrika kampaania, samuti Loode-Liibüas.

4. Kapral Bill Taylor on teine ​​äriühing "D" 2. Ranger pataljon. Ta on peategelane American kampaania. Bill osaleb Normandia maandumised ("D-Day"), samuti lahing 400 Bergshtayne. Ta osales ka ületamisega Rein.

-Mängu Call of Duty 2 relva jagatud kampaania. Kõik kampaaniad on ühised liiki relvi, kuid nad on erinevad mudelid

1. Pistol.

2. Courier.

3. Rifle.

4. Snaiper rifle.

5. Granaadid.

6. Gun.

7. Gun.

8. Grenade.

Mängus Call of Duty 2 saab mängida eri transpordiliikide ühe mängija režiimis ja multiplayer. Sõltub valitud režiim mängu funktsioone.

-Mängu Call of Duty 2 mehhaanika, saate alla laadida torrent fail, kuid selleks peate installima programmi arvutisse.

-Mängu Call of Duty 2 tk on mitmeid kampaaniaid:

1) Nõukogude kampaania. See kampaania koosneb mitmest episoode. Kampaanias osalejate peaksid täitma seitse lähetust. In Stalingrad, on kõik sündmused kampaania.

2) British kampaania. Koosneb neljast episoodide tegevus selles kampaanias. Briti kampaania üritused toimuvad kogu 13 lähetust. Üritused mängus toimuvad Prantsusmaa kolmes piirkonnas, Põhja-Ameerikas ja Normandias.

3) American kampaania. Koosneb kolmest episoode tegevus selles kampaanias. Seitse missioonide sündmused toimuvad mängu. Ameerika kampaania üritused toimuvad Berliinis.

Mäng Call of Duty 2 on esitatud mitmeid võimalusi:

1. Shootout - üritused toimuvad erinevates kohtades.

2. Team Deathmatch - üritusel nimel kaks võistkonda.

3. Pildista lipp - sa pead selles režiimis jäädvustada lipu oma vastased ja kaitsta oma.

4. Head - uus režiim, kus sa ei tohi haarata oma peakorteris.

5. Search and Destroy - see on viis, kus sa pead kas taim pomm või vältida seda sündmust.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more