Järjehoidjad

Call of Duty: Black Ops 2

Alternatiivsed nimed: Call of Duty: Black Ops 2

Game CoDBlackOps 2 - üheksas legendaarne projekti Küsi of Duty ja teine ​​osa mängu seeria [_3_ ] Black Ops . Global vabastamist mäng toimus novembrist 2012. Eripäraks CallofDuty: Black Ops 2 [_4_ ] , samuti tema eelkäija - esinemine mõtestatud ja ühtne maatükk. Nüüd mäng ei ole kaootiline kogum sõda stseene, ta suutis kehastavad pädev plot. Projekt on nii šokeeritud südametunnistus mängijatele, et mõned neist on peategelaste seotud kangelasi populaarne Hollywoodi filme.

Black Ops 2 [ _4_] ei kohaldata mingeid erilisi märke, kuid ootamatult arendajatele ja mängijad on õnnestunud saada siirast (jah, see oli siiras) projekti aastas. Täna shooter CoD Black Ops 2 võiks nimetada üks populaarsemaid laskjale. Ta on edukalt sochetaetv geniaalne vandenõu, atmosfääri loodust, originaal ülesanne.

For mängida saab hakata, peate (traditsiooniliselt) download CoDBlackOps 2. Torrent jälgimisseadmed aitama hüpata ja kliendi paigaldamine kiire ja probleemivaba tasuta protsess. Läinud projekti, siis näete, et enne iga uue missiooni, mängija palutakse valida kaks peamist liiki relvi ja koguda kõik vajalikud osad ja tarvikud nendega.

Uue eelnõu oma tegevust ja oma iseloomu sõltub otseselt edasi mängu tulemuse. Mängus on mõne konkreetse maatüki punkti, kus tegelane ilmub enne seda. Tehtud otsuse BO 2 muuta hilisema arenguga mäng.

Kampaania "Tools" kangelane iga uue missiooni pakutakse boonuseid. See võib olla sapöör vestid ning uute sortide relvade ja võimas mõrrad. Iga uus missioon avas 10 töökohta. Tingimuste mäng katsetamine kangelane tugineda premeerib kujul täiendavaid relvi. Missioonid lisatud mõningaid uuendusi, mis muudavad juhtimise mitu tähemärki võib läbi viia samaaegselt.

Küsi of [_6_ ] Duty : Black Ops 2 - mäng milles teie peamine ülesanne on juhendada. See tähendab, et sa pead andma juhiseid ja arendada erinevaid võidelda taktika. Peame õppima kiiresti reageerida ülesanne välk kiirusega ja tellimusi. Sa pead kaitsma kontrollpunktides torm vaenlase peavarju, jälgida ja kaitsta oma territooriumi.

Usaldusväärsuse kontrollimiseks eespool, ja isiklikult vaadata uue projekti, saate vaadata CoDBlackOps 2 video haagis, mis kirjeldab üksikasjalikult kõiki funktsioone ja eeliseid mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more