Järjehoidjad

Kood Lyoko

Alternatiivsed nimed: Kood Lyoko, Code Lyoko Kood Lyoko

Game Code Lyoko - tasuta, sotsiaalset ja põnev RPG žanr. Esmapilgul võib tunduda, et mäng kood lyoko võrgus päris imelik. Kuid on oluline, et mõista sisuliselt ja selgub, et kõik on lihtne ja lihtne. Palju tüvi sa ei pea. Põhirõhk mängu.

Et mitte koormata mängu käigust ja selle käigus ei jooksnud ära halb buutivaks või midagi sellist, siis võrrelda määratletud süsteemi nõuded arvuti setup. Midagi keerulist, lihtsalt on ilus

• keskmine arvutisüsteemi parameetreid

• Interneti-ühendust;

• klaviatuur

• hiir.

Kuna see nii. Nagu juba võib hakata mängima mängu Code Lyoko, kuid siis on takistus - Code Lyoko registreeru siin, kõik kiiresti ja lihtsalt. Soovitame ainult vaadata oma andmeid ja pidage meeles, see ei jaga oma salasõna. Protsess on järgmine:

1. külastada ametlikul veebilehel mängu Code Lyoko

2. kliki pointer - mängida

3. valida variant - registreerida tasuta

4. täpsustada oma e-posti aadress;

5. luua parool, mis koosneb vähemalt kuuest märgist

6. kui te nõustute kasutamise eeskirju mängu, siis kontrollige vastavasse kasti selle

7. siis klõpsa - registreerimine.

Nüüd saate sõita meelelahutus ja hakata mängima Code Lyoko.

Oled sa kunagi - kunagi ette kujutada maailma, mis on olemas teisel pool maailma. Selles mängus pead sa külastama paralleelses maailmas. Nagu midagi imelikku, kuid lugu algab sellest, et tavalised üliõpilased, kes otsustas lihtsalt uurida, komistavad imeline olendid, koletised. See on vajalik ellujäämiseks. Tundub, et sa oled üks neist. Kes täpselt - valida. Kood Lyoko mängu tegijad on teil valida nelja isikutele:

• Ulrich

• TL

• Yumi

• Jeremy.

Nagu igas mängus, kõik märgid on oma individuaalsed tunnused. Ja oma osalejad. Nad kõik on unikaalne, igaüks omal moel, igal ühel neist on oma võimete sunnib saavutamine iga konkreetse ülesande.

Oma õiguse mängida erinevaid mängu transpordiliikide, ning täita erinevaid ülesandeid mängimist. Selle saad tasu. Oma iseloomu osavalt joosta, liikuda kordamööda vallatult reageerida ebatavalistes olukordades. Kõik see sul tuleb teha kiiresti. Nagu igas mängus, siis ei ole lihtsalt mängida ning hoolikalt läbi mõelda kõik, sa arvad, nagu strateeg. Kuid see ei ole palju läbi minema, sest see ei ole nii raske kui see võib tunduda.

Kood Lyoko mäng turul juba pikka aega, ei veteran, muidugi. Graafika on natuke primitiivne, kuid kvaliteet selle taseme, särav, põhjustab selline positiivseid tundeid. Muusika on eriline, kuid siiski ei lõpe mängu.

Mäng loodi ilma vanuse piiranguteta, kuid siiski, kui te arvate, noh, see on ideaalne noortele.

Tundub, et kõik on selge ja teada. Lõdvestu ja lase ennast mängida. Nüüd saate sõita mängu käigus. Ootame teid siin. Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more