Järjehoidjad

Call of Duty: Modern Warfare 3

Alternatiivsed nimed: Call of Duty: Modern Warfare 3

Game CoDModernWarfare 3 sai kaheksanda tsükli legendaarne projekti Küsi of Duty jätkamine paljude lemmik [ _6_] Warfare 2 viimane osa kuulsa triloogia Modern Warfare . Projekti meeskond teatas, et Warfare 3 ikkagi olemas 2010 ja aasta lõpuks 2011, ametlik release projekti. Projektid gaasijuhe pidi läbima mitmeid kohtuasju et pidurdada töö. Siiski, nagu me täna näeme, see lõppes eduka projekti esitlus CallofDuty 8 vaatamata väited ja muid probleeme.

Tore koostamisel samaaegselt töötas mitu ettevõtet. Kõik ettevõtted rakendamise eest vastutavad eri tükki tööd, nagu Raven Software - kvaliteedi multiplayer.

Ajal teadaanded CallofDuty: Modern Warfare 3 [_4_ ] esitati üks huvitav missioonid projekt - Black teisipäev . See missioon aidanud kõige näitavad selgelt peamised uuendused projekti - viimased hübriid vaatepilt ja granaat 9 - Bang .

Aasta alguses 2011, loojad CoDModernWarfare 3 videod haagised käivitati Youtube . In kaubaautod näidatud vaid paar aloitussijainteja: Manhattan, London, Pariis ja Berliin. Graafika ja mängu mehaanikat kohe meelitas tänulikud mängijatele. Hiljem, tõde on, pärast mängu tasuta jooksva mängijad krunt kritiseeriti. Kuid see tasu on seotud probleeme eraldamine arendusmeeskond ja teha oma järelduse, et mis see oli ja mäng oli tõesti hea.

Kui olete otsustanud, download CoDModernWarfare 3 ja test isiklikult, pea meeles - liiga palju minna detailidesse krundi ja püüda mõista ei ole see vajalik. Nii, mäng näeb välja palju huvitavam. Ja need, kes on esitanud taotluse, et saada mäng sci-fi varjund projekti täielikult täidetud.

In CoDModernWarfare 3 Mängi saab olema lemmik tavaline režiim ühised ülesanded. Tuleb märkida, et võrreldes eelmise mängu on olnud suur edasiminek - mäng stseenid pilk mitmekesine. Kuigi asjaolu, et mitte kõik töökohad mängijatel nagu nad on üsna praktiline ja kasulik.

Küsi of Duty : Modern Warfare 3 - Esimene oma rida mäng, kus see on eraldatud klasside arvu auhindu. Teine uuendus - nüüd, et parandada CoDModernWarfare 3 Weapon või täitmise iseloomu kõik jälle tehakse isiklikult pumpamise vajalikud omadused, mitte osta parandada, nagu see oli enne.

Samuti on lisatud mitmeid uusi viise mängida - just see, mida sa vajad, et uus projekt. Kes ei ütleks, milline oleks, CallofDuty: Modern Warfare 3 - Game [_3_ ] väärib tähelepanu, ja seda, et see arendab ka konflikti aegadel aset auastmed võti arendajad ainult lisab punkte "poolt" oma notsu panka. Kõik CoD on hea kvaliteediga ja kaheksas osa projektist - ei ole erand!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more