Järjehoidjad

Call of Juarez

Alternatiivsed nimed: Call of Juarez

Game CallofJuarez kaua enne selle ametlikku esitlust põhjustatud auastmed mängijatele ja kriitikud tõsiseid kahtlusi. Projekti edu on ausalt öeldes ei ole paljud uskusid. Studio Techland kuni selle projekti üksnes žanri võidusõidu ja nüüd otsustas muuta radikaalselt suunas areng ja püüdke [_3_ ] FPS . Teine põhjus, mis põhjustas kahtlus mängijatele - Poola arendaja pädevusse. Enamik inimesi lihtsalt ei mahu pähe, nagu poolakad saavad rääkida lugu Texas kauboi. Nagu näete, seal on pocket äss Techland . Mäng osutus tõesti kvaliteetne ja huvitav.

Enamik mängijatele küsimusele, mis on edu võti mis tahes mäng, vastus kõhklemata, et tal on jutuvestmine - mõeldud detail osad ja igasuguseid nüansse. Sisse CallofJuarezрс arendajad suutsid teha kõike täpselt nii see on nagu mängijad. Esiteks, nad suutsid käe end maksimaalselt kasulikku teavet, nähtavalt sündmuste Wild West. Teiseks, nad tegid targa otsuse esitada kõik saladused krunt mõõdetakse. See tähendab, et isegi ei oota, et te saaksite arvan, milline saab olema lõplik mängu, püüdes mängida viis minutit. Selles projektis uus lugu read avada, kui saabub aeg selle eest. Krunt välja tasakaalustatud kogu mängu.

Et alustada mängu, siis tuleb mäng klient CallofJuarezскачать. Protseduur on lihtne ja kiire, eriti kui te kasutate torrent jälgimisseadmed. Pärast sisenemist projekti te tutvustatakse peategelaste oma: alates vapper poiss Billy elavad seiklustest jutlustaja Ray, sunnitud võtma rolli arbiter pärast julma mõrva tema vend, ja paljud teised.

Mängus sa kohtub suur hulk väikseid stseene. Kõik näidatud CallofJuarezвидео Igatahes võib mõjutada arengut plot. Kuula tähelepanelikult kõik osad dialoogid ja süüa tasakaalustamata atmosfäär lääne. Mäng oli loodud nii realistlik, et kõik emotsioonid tähemärki tahes-tahtmata, ning mängija on läbimas. Mõned kriitikud on lubatud ise gamer isegi võrrelda oma projekti suurepärase kirjutatud raamat, mida on võimalik lugeda päevi ilma peatumata.

On meeldiv ja asjaolu, et CallofJuarezиграть oleks huvitatud selle tõttu segades erinevaid žanre. Projekti võiks rakendada kõikides huvitavamaid ideid. Lisaks iga üksuse üldises kontekstis tundub päris orgaaniliselt - see on väärtus kvaliteediga töötlemine.

Erilist tähelepanu väärib hobune peategelane, mis näeb välja nii realistlik, et esimese paari minuti pärast ilmub ekraanile Call of Juarez mängijatele kulutada õppimisele ta.

Ette kujutada, kuidas see välja tegelikult sa lihtsalt vaja alla laadida ja katsetada seda mängu - uskuge mind, te ei kahetse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more