Järjehoidjad

Call of Juarez Gunslinger

Alternatiivsed nimed: Call of Juarez Gunslinger

Game CallofJuarezGunslinger– jätkamine kuulsa projekti. Uus osa arendajad on otsustanud kaotada Mehhiko narkokartellid pealetükkiv kord hea võmm, halb võmm. Selles mängus kõik normaliseerub, projekti kohtub taas oma klassikalist tuttav paljudele normidele ja standarditele.

CallofJuarezGunslingerрс algab sellest, et üks väiksemaid sedaanid on canny vana kauboi, kes tegelikult osutub legendaarne kõrilõikaja Silas Greaves. Külastajad salongis, loomulikult ei saanud lihtsalt jalutada mööda kuulus kauboi, nii vana mees kukkus tuhandeid taotlusi, et rääkida oma elu jagada vähemalt paar kõige huvitavam ja naveivayuschih hirmulugusid. Tegelikult tundub, et tie meie uus projekt. Kokkuvõttes CallofJuarezGunslingerдуэли, võitleb ja kirurgia - on vanad mälestused Greaves. Iga uus tase, uus lugu tundub mängijatele vägivaldsete noorte kauboi.

Mängu alustamiseks peate esmalt download CallofJuarezGunslinger. Kohe pärast installi projekti alguses mängu te tunnete end ebamugavalt. Asjaolu, et selline kogemus, nagu Silas Greaves mängus Küsi of Juarez ei tuli täita ka kõige raskemate Hollywood lääne. Kõik tegelased mainis vana kauboi, tekivad mängu ainult kohe kaovad igaveseks. Kuid arvestades, graafika ja üldine disain mäng, lõpuks hakkab kõik näevad üsna harmooniliselt ja täiesti vastuvõetav.

Jätkame CallofJuarezGunslingerобзор märkida, et isegi liialdatud väärikuse kauboi lugusid Greaves ei riku üldmuljet, vastupidi - nad loovad ainulaadse õhkkonna. Peale millega laskmine õhuke kauboi huumor, mis mäng on läbi imbunud läbi ja lõhki - sarkastiline nalja kohaldada kõikides olukordades ja tegelased. Kui sa saad sellesse atmosfääri projekti te mõistate kogu tähendus lugu. Pärast seda mängida CallofJuarezGunslinger oleks palju huvitavam, sest nüüd saate aru, mis lugu taga tekkimist kauboi salongi ja miks ta praegu elab.

Uuel osa projekti kogu vastutus langeb õlgadele peategelane, siin ta ei toeta - kõik ülesannetega pead tegema üksi. Mis on tõde, "üksindus" kangelane kompenseerib võimalus saada erinevaid oskusi, mida saab arendada iseseisvalt. Greaves õpivad studio pildistamisel kaks relvad, haavli ja valduse osav tehnikat Nujakka või snaiper puhul.

Isegi arendajad valmis CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера näitab, et kangelane saab normaalselt teenida kogemuse võrra, suurendades seeläbi taset ja kulutada teenitud oskuste arendamist. Teeni oskuste punktid on väga lihtne - peamine ülesanne täita ja ei karda võtta kõik tööd pakutakse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more