Järjehoidjad

Kokkuvarisemine

Alternatiivsed nimed: Kokkuvarisemine

Sulge - mäng, mis vastab kõigile parimaid traditsioone sõdurid mille on esitanud kolmas osapool. Mängimise ajal mängija saab kasutada mõned põhitüüpi Nujakka. Lisaks pakub projekt proovida oma õnne pauk ja plasma relvi. Nagu soovitatud kogenud mängijaid, kes on juba pidanud tegelema mäng, üsna tõhusalt ja tulemuslikult on energoudary.

Kõik põhisammu projektis on suur kaasaegne reaalses maailmas. mäng räägib meile saatuse alternatiivne inimkonna ajaloos. Peategelane nimega Rodan suutis seda võtit saada kesklinnas anomaalia. Nii ta suutis täita oma missiooni oma õlgadele vaid osaliselt.

In play pead kokku, kaalub sündmused, mis toimuvad pärast anomaalia ei purunesid tuhanded väikesed osakesed, ja see murdis palju uusi koletisi. Kuid Rodan ja säilinud. Nüüd on kangelase vahel koletised, kuritegelike jõukude ja sõjavägi. Tema peamine ülesanne - vabaneda sellest põrgust.

Priotkroem väike saladuseloor ja öelda, et kollaps - mäng, mis näitab meile, sündmused toimuvad pärast kohutav katastroof, mis juhtus 2013. Pärast seda, enamik maad on muutunud, nüüd tundub rohkem nagu mingi salapärane zone anomaaliad varem eksisteerinud ulme lugusid ja novellas. Peaaegu kogu elu Maal surnud, inimesed läksid hulluks ja tõeline põhjus juhtum ei leidnud.

Et mängu alustada ja siis on vaja alla laadida kollaps ja installida oma arvutisse. Kui mäng on installitud siis on võimalik projektiga liituda. Sealt saate teada, et nn keelutsoon ilmuvad kohutav deemonid. Ja linnaelanikele, mõistes, et tulla toime selle jõuga ei saa nad valisid lihtsalt kordon tara maa tõsine - pane betoonplaatide, ümbrus miiniväljade korraldada ja korraldab igal võimalusel relvad automaatne vastus.

Collapse saab alla laadida ainult üks kvaliteetne graafika. Kõik värvid üle asjakohaselt, loob teatud keskkonnatingimustes meeleolu. Sa pead täitma ülesandeid ja missioone, mängides Rodan. Võimas tegelasel on õnnistatud üleloomulikke võimeid. Ta elab keelutsoon, sest ajal, mil vanemad ei ole suutnud evakueerida aega. Olles näinud teda, on jõudnud arusaamisele, et see mees on võimeline taastama õiglust ja taastada.

Mehaanika mäng on lihtne, see on võimalik aru saada shot kokkuvarisemise video trailer: peategelane on erinevaid relvi vaenlase relvastatud noad, mida saab kasutada mõõk, ja need, kes tulistab vaja "samaga". Need reeglid aitavad teil kiiresti saavutada edu mängu. Muidugi projekti ahvatluste jääda. Ärge uskuge mind, vaadake ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more