Järjehoidjad

Colonies online

Alternatiivsed nimed: Colonies online, Colonies online

Kolooniad mäng räägivad eduka koloonia Zel'var, mis on sihtkoht paljudele seikluslik hingi, kes on otsustanud jätta päikesesüsteemi ja vanad head Maa otsib uut elu ja õnne - kuid mitte kõik leida, mida nad otsivad. Paljud olid pettunud ja otsustas pöörduda piraatlus jõudsalt kaubateede vahel viis planeete mäng Colony kahjuks kolooniad juhid, kes on rohkem vaja kaubandus tulu, et arendada tehnoloogia ja luua töökohti äsja saabunud kolonistid.

Enne mängima Kolooniad veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB. Kolooniad registreerimist ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel vali "Registreeru"

2. Anna oma tegelasele nimi

3. Palun sisesta kehtiv e-mail

4. Sisesta turvaline parool, kinnitage see

5. Vali "Create".

Kolooniad mäng - on rist vahel loovust, horror ja seiklus. Mäng Colony püüab olla miski muu ORPG. Nomad looge küla ja kaitsta oma sõpradega kohutav olendid, mis varitsevad metsa - see on teie töö. Võite muuta maastikku, talu või hunt elada nendes tingimustes Kolooniad online - see kõik sõltub sinust. Village Kolooniad mäng loodud ja juhitud mängijad ise. Mäng Kolooniad Online on põhilised töökohad, näiteks põllumajanduses (lemmikloomad ja põllumajandusloomade), kaevandamine, ehitamine (saab ehitada maja vastavalt oma vajadustele), kalapüük, puidu ja toiduvalmistamiseks.

Kolooniad online - mäng, kus sa kontrolli ressursside kauge ruumid, kus mängijad võistlevad domineerivad kaubanduspoliitika ja tehnoloogilist arengut. Iga mängija Kolooniad Online juhib administratsiooni planeedi juurdepääsu unikaalne ressurss. Et võita, mängija Kolooniad Hetkel tuleb koguda nii palju krediiti koloonia kaubanduse vahendeid, uuendada tehnoloogiat, säilitada vaba kaubateed piraadid ja võimalik suunata nõukogu otsuste õiges suunas .

Alguses iga pöörde, mängijad Kolooniad Online saada tulu omavahenditest. Nõukogu koguneb hääletada, kuidas käituda seoses praeguste sündmustega. Tulemuseks võib autasustada neid, kes on valmis pandud vaeva Kolooniad mäng või karistada neid, kes ei kohalda neid. Mängijad Kolooniad online saab moodustada ühendusi selleks, et mõjutada hääl soodsas suunas.

Võite saada tulu Kolooniad mäng abiga kolonistid, kes mõnikord on pärit suur hulk, mõnikord väike ja neid kasutatakse, et saavutada edu viies valdkonnas: kogukond, sõjaväe-, kaubandus-, tööstus-ja mõju. Pärast hääletamist, nõukogule, mängijad Kolooniad online pöördeid või uuendada nende alade või aktiveerida ühe neist ja pakkuda haven piraatide eest ressursse. Sul on Kolooniad mängida ja müüa ressursse laenude sõlmida kaubanduslepingud soodsam teile või teha täiendavaid ressursse. Mängijad Kolooniad saada online ja maksma ressursse vastavalt kaubanduslepinguid.

Kolooniad mäng kestab kümme taset. Võite teenida võit punkte teiste mängijatega (VPS) on koloniaalne laenud ja tehnoloogia areng. In the end, mängija Kolooniad online kõige võitu on võitja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more