Järjehoidjad

Combat Arms

Alternatiivsed nimed: Combat Arms

Combat Arms Online - ilus ja väga huvitav mäng juba ammu tuttav žanr - tukk. Mängu ajal selle olemasolu on omandanud üsna laia publiku fännid. Vene Combat Arms on suhteliselt uus, ja nüüd saab mängida reaalsed inimesed, kes elavad mitte ainult oma riigis, vaid kogu Euroopas ja Aasias. In Combat Arms saab mängida igast arvutist, mis on ühendatud internetti ja paigaldatakse kliendile.

Miinimumnõuded süsteemile:

 • Processor Speed ​​- 2 GHz
 • RAM-1GB
 • Video Card - 128MB

Et alustada mängu, siis tuleb alla laadida mäng klient. See on suhteliselt väike summa, ja see ei võta palju aega. Combat Arms saab alla laadida lihtsalt minna saidi Combat Arms. Lisaks peate sisse logida klient registreeritud veebilehel. In Combat Arms registreerimine on tasuta ja väga lihtne. See võtab vähem kui viis minutit. Registreerimiseks peate:

  1. Väljamõeldud login kontot
  2. Sisesta tugevat parooli,
  3. Esitada kehtiv e-posti aadress
  4. Loe ja nõustu Kasutustingimused

See lõpetab oma registreerimise Combat Arms Online lõppenud. Nüüd võite käivitada mäng klient, sisesta oma andmed ja mängima hakata Combat Arms. Game Combat Arms on kogu mängu maailma. Eri transpordiliikide mängida, üsna suur valik relvi, atraktiivne ja funktsionaalne gameplay teeb mängu väga huvitav ja põnev.

Miks mängida Combat Arms? Jah, vähemalt, sest ainult arsenal relvi ja igasuguseid vedelikud on kümneid tuhandeid ühikuid. Ja see pole veel kõik. Erinevaid mängu transpordiliikide ei lase sul igavleda ei teine. Siin on näide sellest, mõned neist:

 • Jahindus spioonid - kõige põnevam kõigist. Seni on kõik mängijad on lastud serveris ühe käsu. Aga teatud kohtades kaarte peidetud ladustamine konfidentsiaalseid andmeid. Leida Sel juhul te kõik muutub dramaatiliselt. Iga mängija serveris üritavad sind tappa ja peatus koguda täiskomplekt need kohvrid. Them täielikkuse peaks olema neli. Hoolimata sellest, et sa pead jahti kogu server, probleem on isegi teostatav. Sa saad mõned võimed, mis aitavad teid väga. Sa saada vähemärgatav. Ebatavaline osavust boonus tervisele ja võime peita oluliselt aidata teil läbiviimisel see raske ülesanne.

 • Karantiin režiim - üsna tuntud täna mäng režiimis. Põhiidee on selles, et mõned mängijad on valitud juhuslikult, muutuda zombisid ja proovige teisi nakatada. Esmapilgul võib tunduda üsna triviaalne, kuid see on vaid esmapilgul. Esiteks, oletame, et zombisid on praktiliselt ei löögid. Reserve kadestavad kõik tervise. Aga kui valida õige taktika mäng saab vältida nakatumist ning väga võimalik väljuda võitjana ilmselt ebavõrdne võitlus.

 • Fireteam režiim - klassikalises režiimis, kus meeskond kaheksa mängijat erinevalt nn "robotid", on lihtsam öelda - arvuti. Päris põnev mäng režiimis, mis võimaldab teil suhelda teiste mängijatega.

Online mäng Combat Arms väärt vähemalt proovida mängida. Samuti, kui sa proovida vähemalt üks kord mängida, siis saad aru, kõik oma eelised, ja teisi mänge selle žanri lihtsalt lakkab olemast teile.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more