Järjehoidjad

Command and Conquer: Remastered

Alternatiivsed nimed:

Command and Conquer Remastered Ikoonilise reaalajas strateegiamängu uuendatud versioon. Saate mängida keskmiste omadustega arvutiga, nüüd pole selleks mängukonsoole vaja. Graafika on viimistletud ja täiustatud, kõik tekstuurid on uuendatud, kuid mäng on jäänud äratuntavaks, klassika fännid ei pea pettuma. Häälnäitlemine on endiselt suurepärane ja muusika hoiab mängimise ajal ärkvel.

See väljaanne sisaldab nii Command Conqueri kui ka Red Alert kõik ei piirdu tekstuuride värskendamisega, vaid kõigepealt.

Isegi kui mängisite originaalväljaannet, pole üleliigne teile juhtimise põhitõdesid meelde tuletada, sest möödas on ju 25 pikka aastat. Enne Command and Conquer Remasteredi mängimise alustamist täitke õpetus. Kui olete selle meistriteosega remasterdatud versioonist tuttav, on õppimine teie jaoks kohustuslik.

Nagu enamik mänge selles žanris, on parem keskenduda alguses kaevandamisele:

  • Uurige piirkonda baasist liiga kaugele jõudmata
  • Alustage kaevandamist
  • Õppige tehnoloogiaid, mis võimaldavad teil võimalikult kiiresti alustada sõjavarustuse tootmist ja jalaväe värbamist
  • Hoolitsege kaitsemehhanismide eest

Need on vaid esimesed sammud teel eduni. Ärge raisake oma aega, see kõik peaks võtma mõne minuti, eriti kui teie vastu mängib päris inimene. See, kes loob esimesena lahinguvalmis armee, saab väga tõsise eelise, mis võib isegi võidu tuua. Saate vastase lihtsalt alistada, kui ta pole veel valmis end kaitsma.

Üksikmängija režiimis mängides saate igal ajal lülituda klassikalise graafika ja kaasaegsete kõrge eraldusvõimega tekstuuride vahel.

Võitlussüsteem pole keeruline, peate lihtsalt vägesid suunama ja märkima rünnatavad sihtmärgid. Kuid võit või kaotus sõltub sellest, kuidas ja milliste üksustega te ründate. Numbriline ülekaal on oluline, kuid see ei asenda taktikat lahinguväljal.

Kuigi mäng on suunatud eelkõige originaalväljaandega tuttavatele inimestele, võib see huvi pakkuda ka nooremale põlvkonnale. Lihtsalt alustage mängimist, kui teile meeldib reaalajas strateegia, see mäng teile tõenäoliselt meeldib, sest see on üks parimaid.

Uuel väljaandel on rohkem kui lihtsalt kõrge eraldusvõimega tekstuurid. Lisatud on palju sisu. Kampaanias on ilmunud üle 100 missiooni. Lisatud on umbes 250 uut kaarti. Kõik lisatud missioonid sisaldavad sama häält nagu esimeses väljaandes, sest nende häälnäitlemisega tegeles Kia Huntzinger, kellele mängu algselt hääl oli.

Muusikale on lisatud 7 tundi uusi klassikalises stiilis lugusid. On olemas režiim, kus koostad ise esitusloendi ja kuulad seda mängu ajal. Muusikavalik mängus on tõesti muljetavaldav.

Juhtimist on täiustatud ja täiustatud. Nüüd on oma armeed veelgi lihtsam ja mugavam hallata.

Command and Conquer Remastered tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Ostke mäng Steami portaalist või külastage ostmiseks arendaja veebisaiti.

Mäng on ajatu klassika, mis peaks igal RTS-i fännil olema!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more