Järjehoidjad

Ülem: Kaasaegne sõda

Alternatiivsed nimed:

Kaasaegse sõja ülem – klassikaline käigupõhine sõjaline strateegia. Mängu graafika on lihtsustatud, kuid see tegur ei mõjuta oluliselt selle žanri mängude edukust. Heliga on kõik korras ja pretensioone pole.

Oma välimuse ja mängumehaanika poolest sarnaneb see projekt väga paljudele Riski nime all tuntud lauamänguga. Aga kui Risk on sõjamäng, mille tegevus toimub 18-19 sajandil, siis Commander Modern Waris juhite tänapäevaseid vägesid, mis avab uusi mängustrateegiaid ja lisab vaheldust.

Isegi kui tegelete selliste mängudega esimest korda, pole teil millegi pärast muretseda. Arendajad on hoolitsenud selge koolituse eest, mis aitab teil juhtnuppe kiiresti omandada.

Järgmisena tuleb valida, kummal poolel Commander Modern Waris mängida ja pärast seda mäng algab.

Teil on kõik, mida vajate lahinguväljal võitmiseks.

Juhtige kõiki sõjaväe harusid, sealhulgas:

  • Jalavägi
  • Suurtükivägi, nii kahur kui rakett
  • Lennundus
  • Fleet
  • soomusüksused
  • Raketiväed

Ja isegi transport, et luua igas sõjas vajalik logistika.

Commander Modern War on huvitav mängida, te käite vaheldumisi vaenlasega. Kiiret ei ole, mis võimaldab iga tegu hoolikalt läbi mõelda ja millised tagajärjed sellel tulevikus olla võivad. Mäng, nagu juba mainitud, meenutab paljuski lauamängu, kuid mugavamas formaadis.

Strateegiaid ja taktikaid on üsna palju. Olemasolevate vägede arv sõltub otseselt teie armee ressurssidest. Püüdke jäädvustada ja hoida territooriume mineraalide ja muude väärtuslike objektidega. See toob rohkem raha ja ehitusmaterjale.

Lahingusüsteem on ühtaegu lihtne ja keeruline. Arvesse võetakse kõike, sealhulgas tüüpi ja maastikku. Isegi kui teil on vastasest võimsam üksus, saab selle lüüa, kui see asub lahingu ajal piirkonnas, mis seda tüüpi vägedele ei sobi. Mõnikord pole vaja rünnata kiirustada, vaid parem on võtta soodsam positsioon ja oodata, kuni vaenlane ise esimese löögi annab. Lisaks peavad teatud tüüpi väed teistele edukamalt vastu. Näiteks saab suurtükivägi eelise jalaväe ees ja sellega tuleks arvestada.

Kogemuste saamisel lahingutegevuse käigus võivad teie üksused muutuda oluliselt tugevamaks või isegi oma klassi tõsta, mis toob boonuse üksuse rünnakule ja kaitsele.

Mängus on mitu kampaaniat ja saate need ükshaaval läbida, alistades seitse erinevat vastast, millest igaüks erineb lahinguväljal taktika ja strateegia poolest.

Kui leiate mängust juba paar stsenaariumi, saate luua oma missioonid. Nendel eesmärkidel on mugav toimetaja.

Mäng on alles algstaadiumis ja aja jooksul on selles veelgi rohkem funktsioone. Sel hetkel, kui sa teksti loed, võib vabastamine olla juba toimunud.

Commander Modern War tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Kui teile meeldivad lauasõjamängud, peaksite kohe Commander Modern Wari mängima hakkama!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more