Järjehoidjad

Kangelaste seltskond 3

Alternatiivsed nimed:

Company of Heroes 3 Mäng, mis ühendab kahte žanri. Liikumine kaardil toimub käigupõhises režiimis ning lahingute ajal lülitub mäng reaalajas strateegiarežiimile. Graafika on suurepärane, kõik tundub üsna realistlik. Ka muusikaline seade on korras.

Sinu ülesandeks mängus on päästa vallutatud Euroopa natside okupatsiooni eest.

Nagu võite kergesti arvata, toimub tegevus Teise maailmasõja ajal.

Kampaania on jagatud kahte etappi, millest esimene algab Itaalias.

Pärast operatsiooni Husky, kui angloameerika väed maabusid Sitsiilias, kuid enne poolsaare vabastamist vaenlase vägedest.

Mängus olev kaart on dünaamiline, kampaania saab läbida mitu korda ja igav ei hakka, sest lahinguväli on iga kord erinev.

arendajat pöörasid detailidele suurt tähelepanu. Lisaks jõudude joondamisele lahinguväljal mõjutavad lahingute tulemusi ka välised tegurid. Kas läheduses on lennuvälju, kust saab õhutoetust taotleda ja kas rannik on lähedal, et sõbralikud laevad saaksid abistada suurtükiväge. Lisaks saab kasutada partisanide üksusi, mis aitab palju lahingute ajal. Õigel hetkel läbi viidud sabotaaž võib nullida vaenlase arvulise üleoleku.

Enne kui saate mängida Company of Heroes 3, peate valima, millise armee eest soovite võidelda. Saadaval on Inglise väed, Ameerika või segaüksused.

Kaardil ringi liikudes saate vaenlasega hakkama saada automaatrežiimis, hävitades vaenlase väikseid üksusi. Rünnaku ajal kindlustatud positsioonidele lülitub mäng ise reaalajas vägede juhtimisrežiimile, mis võimaldab lahinguväljal taktikat ja strateegiat kasutada ilma arvuti otsusele tuginemata.

Siin on palju erinevat tüüpi vägesid:

  • Snaiper
  • värbajad
  • Partisanid
  • Sappers
  • soomukid
  • Lennundus
  • Marine Corps

See on lühike nimekiri, tegelikult on neid veelgi rohkem.

Linnade või suurte strateegiliselt oluliste objektide ründamiseks, kus vaenlane on hästi juurdunud, peate eelnevalt valmistuma. Kasutage enne pealetungi õhu- ja suurtükilööke. See nõrgestab vaenlast oluliselt. Sellele annavad suure panuse ka partisanid.

Mõnda verstaposti ei ole kerge saavutada isegi hea ettevalmistuse korral. Kogemuste omandades muutuvad teie üksused tugevamaks. Mõnda omadust on võimalik parandada, näiteks suurendada teie sõdurite tekitatud kahju ja suurendada nende vastupidavust. Vältige liikumise ajal vaenlase tule alla sattumist. Tule summutamine võtab koheselt ära kaks liikumispunkti.

Mäng peab pidevalt ühendama käigupõhist tegevust reaalajas võitlusega. Kõik see peaks üksteist täiendama, siis pole teil probleeme ja võit tuleb teie kätte.

Mängu kampaania kordab ajalugu ja see teebki mängu nii huvitavaks.

Mängu esitletakse varajase juurdepääsuga, kuid isegi praegu võime öelda, et sellest saab järjekordne meistriteos.

Company of Heroes 3 tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Teil on võimalus osta mäng Steami portaalis või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe, Euroopat ei päästeta kindlasti ilma sinu kui komandöritandita!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more