Järjehoidjad

Company of Heroes

Alternatiivsed nimed: Company of Heroes

Täna amatöörid strateegiline shooter mäng Company of Heroes mõnevõrra kõrvale ootuses uue teine ​​osa. Kuid me ei tohiks unustada kõik saavutused on esimene osa projektist. Lõppude lõpuks, üks väheseid tal õnnestus võita tunnustust innukamad mängude kriitikud. Arendajad ei saa loobuda oma järglastele tõrjuma ise ja pidevalt anduma mängijatele täiendused huvitav ja intrigeeriv missioone. Trouble paljud ettevõtted arendada mängud sõjast on, mida nad teevad liiga traagiline. CoH mäng otseselt sõjaliste strateegiate õnnestus kehastavad tõsidust ajal ning ärge pingutage seda tragöödiat. In the end, ei näotu, et mängijatele, sest arvuti ebameeldiv setete, see on lihtsalt mäng arvutis.

Seda projekti võib nimetada tõeliselt ilus vaatamata horror ajast, mis kuvatakse see. Tegelikult loojad mäng õnnestus teha võimatut - uus huvitav projekt ilmselt kulunud teema (võimatu mitte tähele asjaolu, et 80% häid mänge arendada teemade sõda).

Et alustada mängu, Company of Heroes tuleb eelnevalt osta. Kulu mängu ametlik veebileht täna on umbes 40 $. Põhisisuks mäng - arengut. Peate massiliselt ehitada hooneid ja hiljem parandada oma struktuuri. Lisaks oma iseloomu on võimalus ressursside eraldamine - ei ole just tüüpiline lahendus sõjaline strateegia. Ja muidugi, leiad palju töökohti jääb enamasti hõivamiseks kontrollpunktides.

Peaaegu kõik suuremad sündmused eelneb rulliga Company of Heroes. Video meenutavad oma ulatuse ja sisu sarnanevad Ameerika sõda filme. Täpsustus, baar kõrval video, loojad mäng pidi taluma täielikku filmikunsti mängu lõpuni. Sellepärast mängimine, mõnikord on tunne, nagu osaleja film.

Kui saad laadida Company of Heroes, näed ise, et enamik missioone, mis on mõeldud üksikuid marsruute, pisut nagu lood American kino.

Kõikidel projekti arengust sõltub otseselt oma otsuste ja strateegiate rakendamise. Niisiis, teha üks vale liigutus, võid kaotada mõnikümmend ehitatud ühikut, ja vastupidi. Paljud mängijatele ei meeldi see areng, mis omakorda leiame just selle võlu, põhjustades enam tõsiselt mängu üldiselt ja strateegiate väljatöötamisele, eriti.

Allalaadimiseks mäng Company of Heroes saab lihtsalt minna ametlikul kodulehel mängu. Su ees oodata tõsine mäng, mis võib hoida sind kinni pikka talveõhtutel.

Ja sa ei tohi segi ajada, et mängu Company of Heroes tasuta kuni teil õnnestub. See projekt on tõesti väärt taotletav summa, te ei kahetse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more