Järjehoidjad

Company of Heroes 2

Alternatiivsed nimed: Company of Heroes 2

See jätkamine oodanud paljud mängijatele. Ja siis lõpuks mäng Company of Heroes 2 esitleti inimesed. Kindlasti, sest täiesti erinevaid seisukohti, on meie kaasmaalased mängu kohe oli mitu silmatorkavat ebatäpsusi. Mõned vahendid olid isegi postitatud avalduse, nõudes keelata jaotamise mängu suur postsovetlikus ruumis. Kuid vaatamata kõigile kommentaaride ja vigu arendajad, kes ei mõista kvaliteetse mängu ja suurepärased tehnilised omadused on lihtsalt võimatu. Jah, ja pealegi, teades täiesti üksikisiku seisukohast kanadalased ja ameeriklased proistechenie sõda, see tõlgendus sündmustest, saate neile andeks (ainult jõudlust, muidugi).

Nüüd saab Company of Heroes 2 mängu, kasutades kogu Nõukogude kampaania. Mängijad üle maailma osaleb Stalingradi lahing, Moskva lähedal ja osaleda ajal püüdmine Riigipäevahoone. Peamine kangelane on projekti vang istub Gulagi Sliv Isakovitch. Ja mõned üritused on taastatud vastavalt oma mälestustes. Kindlasti siis, kui rakendatakse mängu kõik lahingud ja lahingud ajaloolisest vaatepunktist ja millises valguses eksponeeritud kõik vene volinikud, ei talu mingit kriitikat, kuid ei kiirusta sulgeda Company of Heroes 2 läbi, kuid me oleme selle poolt, et tehniliselt hea mäng, kuid CoH on just nii.

Palju olulisem siiski on see, kuidas asjatundlikult, tõhus ja kiire kampaania kava. Iga missioon, iseloomu on vaja tegutseda kaks või isegi kolm rindel korraga. Mäng pakub palju missioone ja ülesandeid ning iga uue ülesande kehtestatud enne sind aitab ootamatu sündmuste käiguga. Iga samm (nagu näete kiiresti saad laadida Company of Heroes 2) Lihtne ja arusaadav esmapilgul missioon täiendab uusi ülesandeid ja ootamatu tellimusi.

Väärib märkimist, et mäng on mitte kerge südamega. Niisiis, oma vaenlasi ja ürituste dünaamiliselt muutuvas teineteist ei lase teil lõõgastuda hetkeks. Et näha seda isiklikult, saab vaadata demo video Company of Heroes 2. Nii kiire muutus sündmuste hädaldama moonutamist ajaloolisi fakte lihtsalt ei ole aega.

Play muutub raskemaks, sest arendajad on otsustanud parandada ellujäämise raske sõjavarustust, nüüd hävitamise vaenlase väed on kulutada rohkem energiat. Mängus sama nagu eelmises osas, ilmub kolm peamist liiki ressursse:

1. Inimesed.

2. Kütuse.

3. Laskemoon.

, Et vaadata projekti üksikasjalikult, soovitame CoH 2 download.

Traditsiooni quest saad boonuspunkte, mis annab uue võimaluse pääseda kallim laskemoona. Ja kuigi mängu Company of Heroes 2 tasuta ei tööta, proovige ise seda mängu tasub - see kvaliteet Projekt peab nägema iga mängija!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more