Järjehoidjad

Cosmic Break

Alternatiivsed nimed: Cosmic Break

Mäng Cosmic Break - tasuta multiplayer kolmanda isiku shooter realistlik 3D graafika, mille eesmärk on anime stiilis. Tegelaste tegevusi, mis toimub alati võidelda üksteisega, on robotid. Lahinguväljal, võib toimida samaaegselt vastu 30 mängijat samast summast. Kasutajad võimalik luua iseloomu, kiirenemist relvi ja tema otsustada, millist režiimi mängida CosmicBreak. Milline saab olema robot sõltub teie kujutlusvõime. Pärast piiranguid ei juhtu midagi ja saate hallata ainulaadsuse sündinud oma fantaasiaid. On muidugi ettepaneku kasutada üks olemasolevatest 50 mudelid juba kogutud. Aga kui sa ei meeldi see, rullmaterjalist oma varrukaid ja rohkem kui 300 osast, Too, mis on tõesti kallis oma südames. Siis, valides ühe kolmest olemasolevate fraktsioonide, siis viib robot arvesse lõputu võitleb. Eesmärgid on selged - et ellu jääda kuuma lahinguid võita ja võtta hästi teeninud auhinna. Mitte ainult, et sa mängida CosmicBreak tasuta, nii ka iga lahing sa tugineda teenetepunktid, mänguraha ja igasuguseid kasulikke objekte, näiteks varuosade robot. Tehke seda! Edu - tulemus oma jõupingutusi!

CosmicBreak registreerimine viib teid imeline, ilus, täis dünaamilisi sündmusi maailmas. Kõik, mida pead tegema - on täita registreerimisvorm ametlikul kodulehel. Täitke vajalikud väljad kasutajanimi, parool, e-posti aadress. Sisestage mängu saab läbi Facebook, nii et nende konto loomine on vajalik nimetage teise foorumisse. Kui kõik vajalikud andmed laetakse CosmicBreak online ja nautida kõige huvitavam gameplay.

Firma CyberStep, Inc , Mis tähistab projekti arendaja, proovisin teha toode olemas ja seetõttu süsteemi nõuded ei šokeerida inimesi hulluks. Sest gameplay on vaja järgmisi seadeid arvuti: OS Windows (2K/XP/Vista/7) protsessor Intel Pentium III 1. 2 GHz DirectX 9 ühilduvad. 0, RAM 256 MB. Nagu internetiühenduse, peaks olema vähemalt 128 kbps.

Noh, kui formaalsused lahendatakse, siis on aeg minna tagasi paralleelne mõõde kutsus Space koht. Püütud kauges tulevikus, siis on valida poole, mille jaoks ei ole kahju anda kogu oma jõud ja alustada kogudes energiat kosmoses, mis aitavad elustada üks vana Arkov (õigust eksisteerida ja et olete otsustanud võidelda), et ta omakorda omakorda alistas Chaos võimu haaranud. Sul mõista sisuliselt mäng ise, ja kõik kukkus koht, pöördume ajaloos. Maailmas, kus sa olid piisavalt pika aja anarhia. Varasem rassi tohutu robotid, pärast ärkamist unustusse avastas kohutav pilt: kuningriiki kohutav kaos. Ancient Arkov et tuli elu ainult kolm. See on võimu, tarkust ja julgust. Aga jõudu neile kõigile on äärel kurnatus. Hädasti on vaja energia universumis, kuid see ei ole piisav, et kolm hiiglased. Pooldajad iga robotid ärganud otsustas iga hinna eest taastada normaalne elu on tema iidol. Sõlmitud kurnav võitlus. Pärast iga fraktsioon on seisukohal, et see on võimalik võita Chaos robot ja tuleb jääda iga hinna eest. Fraktsioonide esindajad ei ole nõus tunnistama, et omavahel ja kosmiline energia, mis on äärmiselt vajalik iga elanike fantastiline maailm, muutub peasüüdlaseks ebakõla.

Nii, mängus on kolm Liit: Bradin, kus julgust ja lojaalsus ennekõike, Wizard, kelle pooldajaid peetakse kõige intelligentsemaks ja võitleb eelistavad toetuda läbimõeldud strateegia ja Dostreks kes arvab, et iga püsimine võib katki jõuvõtete. Pärast valiku tegemist teise strateegia saad oma esimesed robotid. Jah, sa loed seda õigust, CosmicBreak mängida siis kontrolli mitte üks, vaid mitu robotid. Täpsemalt siis on kogu kontserni, mis asub privaatses garaažis. Ja muide, nende hulgas roboteid saab valida kapten. Üldiselt on olemas nelja tüüpi robotid ja nad erinevad omadused. Niisiis, Air robotid kiidelda võimas kiirendid ja suurepärase juhitavuse. Robotid Maa tüüpi tasakaalustamata ümberkaudsetes lahingud ja eri võime liikuda kiiresti. Artillery tüüpi robotid sära ajal jäi rünnakuid. Web roomik tüüp toetab kõige tasakaalustatud ja on selline omadus nagu võime remont mehe. Veelgi enam, kõik eri mõõtmete olemasolevat robotid. S, M & L - see on saadaval kolmes erinevas suuruses, mis lihtsalt tuleb arvestada ümberehitamise, samuti ajal relva valiku.

Game CosmicBreak pakub kasutajatele transpordiliikide nagu Arena, missioonide ja külalistele. Üks neist on huvitav omal moel ja mis iganes sa pärit oled, ei saa igav! Lisaks mängu ajal saab vestelda teiste mängijatega. On, et eriline hääl ja tekst vestlus. Ühesõnaga, sul on võimalus veeta oma aega rikas, et anda palju nalja! Kas hea tuju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more