Järjehoidjad

COSMICS: Galactic sõja

Alternatiivsed nimed: KosMiks Galactic sõja Cosmics

Game Review Cosmics: Galactic Wars

Cosmics: Galactic Wars Internetis - see on tasuta multiplayer rollimäng, kus sind viiakse kosmosesse.

Online mäng Cosmics: Galactic Wars teeb järgmise süsteemi miinimumnõuded arvuti mängija

- Kiire Interneti-ühendus,

- Protsessor: Pentium IV-2000

- 512 Mb RAM

- Video: 64 MB

- Minimaalne 700 MB vaba kõvaketta ruumi

- Minimaalne ekraani resolutsioon: 1024x768

- Flash Player 10. 0

- No proxy ja tulemüüri

- Avatud port 5432 jaoks adresa cosmics. ru

Osale mängus Cosmics: Galactic Wars koosneb kahest etapist:

- Autentimine ja e-kirju,

- Pakkudes isikuandmeid (Logi sisse - soovitud kasutajanimi, parool, sugu).

Cosmics: Galactic Wars online registreerimine jätkub allalaadimine kliendi - spetsiaalne programm, mis optimeerib internetiliikluse vähendab vigu kaardistada mängu. Klient on saadaval mitmes versioonis - Light (väiksus) ja täielik.

Cosmics: Galactic Wars online mäng alguses sa edasi planeet, millel nad elavad, üks, kaks jooksu: humarty ja Aller. Need võistlused on kauge järeltulijad inimesed ja võistlevad planeedi sobi elamiseks. Sinu ülesanne on aidata oma rassi win.

Kui sa mängid mängu Cosmics: Galactic Wars online, siis kindlasti meeldib animeeritud võitleb. Ajal võidelda, siis vali löögi areenil vaenlane. Viia läbi võidelda mõjutada tegelase

- Protection

- Agility,

- Intuition

- Force

- Elatustase,

- Energy.

, Et parandada jõudlust, ajal, kui sa mängid mängu online Cosmics: Galactic Wars on võimalik tänu kasvu iseloomu (tase suureneb sõltuvalt omandatud kogemused lahingud), samuti ostmise kaudu eri laskemoona. Just sinu tegelane saab kohaldada enne võitlust eri stimulante, et suurendada oma võimalusi võita.

Poiss, kui sa mängid Cosmics: Galactic Wars võivad esineda nii vahel reaalne mängijad ja sinu vahel ja arvuti. Aktiveerimiseks viimane peate lülita hunt ning kajastuvad sinu kaardil kõik lähedal koletised.

Väga sageli sa võitled vastasrassist erinevates valdkondades - alates neutraalne, konflikti territooriumil, mis on oma mängureeglid.

Game Cosmics: Galactic sõda online linnades on mitu olulist hooned, mis on mäng funktsioonid

- Haigla (mille saate taaselustada)

- Pood (osta erinevaid asju, mille olemasolu sõltub teie tase)

- Oksjon (saate müüa seda üle asjad)

- Bank (valuutavahetus),

- Communication Centre (seda saate saata sõnum või saata teise mängija)

- Vangla (see sisaldab Mängureeglid rikkujaid).

Et oleks huvitav Cosmics: Galactic Wars mängida mängu, et on palju arvuti tähemärki, mis annab sulle erinevaid rännakuid - geniaalne töö, mille jooksul on vajalik ja posrazhatsya ja prauhti oma peaga mõistatusi. Rakendamise iga quest siis tugineda ainulaadne trofeed.

Ka mängu oma iseloomu võib olla mis tahes elukutse: bioloog, geoloog, jahimees, psy-generic, insener, biokeemik, palgamõrvar, meedik. Elukutse saavad alates kolmandast tasemel iseloomu. Elukutse toob sulle raha ja võime müüa asju oma toodangust.

Register Cosmics: Galactic Wars kastke sind maailma ruumi lahingutes kahe võistlused ja võib-olla sinust sõltub teie võit inimesed.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more