Järjehoidjad

Kriket 24

Alternatiivsed nimed:

Cricket 24 on spordisimulaator, mis on pühendatud tänapäeval ebatavalisele spordialale nimega Cricket. Saate mängida arvutis. Mängu graafika on hea, üsna realistlik. Häälnäitlemine aitab luua rahvarohke staadioni atmosfääri. Muusika sobib mängu üldise stiiliga.

Krikket, spordiala, mis ilmus mitu sajandit tagasi. Arvatakse, et mäng sai populaarseks 16. sajandil. Reegleid haldab Marylebone'i kriketiklubi. Selle distsipliini matšid kestavad osadeks jagatud viis päeva, kuid on ka variatsioon ühepäevasest kriketist. Rahvusvahelisi matše peetakse tavaliselt päevasel ajal.

Igas meeskonnas on 10 mängijat pluss kapten. Reegleid on päris palju, kui oled selle mängu fänn, siis tead neid, kui mitte, siis õpid neid arvutis Cricket 24 mängides.

Enne alustamist tuleb läbida lühike koolitus, kus lisaks reeglitele õpid mängu käigus meeskonda juhtima. See ei võta palju aega, liides on intuitiivne ja näpunäited lihtsad.

Mängu ajal ootab teid

huvitavat ja vaheldusrikast ülesannet:

  • Valige klubi erinevate pakutavate valikute hulgast
  • Võida matše, et saada auhinnaraha ja koht edetabelis
  • Hallake oma meeskonda, palkage ja vabastage mängijaid
  • Treeninguplaanide koostamine ja sportlaste ettevalmistamine uuteks mängudeks
  • Hankige meeskonnale vorm ja hoolitsege puhkamise eest võistluste vaheaegadel
  • Võistle teiste mängijatega võrgus

See on väike nimekiri sellest, mida pead tegema Cricket 24 g2a

mängides

Lisaks võimalusele valida üks olemasolevatest klubidest, on rakendatud võimalus ise luua. Sel juhul peate leidma endale meelepärase nime, joonistama mugavas redaktoris logo ja valima vormi värvid. Lisaks on vaja otsustada, kes sportlastest koondisesse kuuluvad.

Cricket 24-ga alustamine võib olla keeruline, kuid saate mängu mehaanika kiiresti selgeks. Pärast seda, kui meeskond on teeninud esimese auhinnaraha, muutub mäng huvitavamaks.

Ei tasu oma rahaasju kergemeelselt korraldada, enne pead kõik läbi mõtlema ja planeerima, vastasel juhul ei pruugi vahenditest piisata selleks, mida su meeskond hetkel vajab.

Võitmise hõlbustamiseks hoolitsege sportlaste treenimise eest. Mängijate koosseisu on võimalik muuta, palgates andekamaid sportlasi ja isegi kuulsusi.

Teil on võimalus alla laadida Cricket 24 ja võistelda tuhandete mängijatega maailma kõige kaugematest nurkadest.

AI tase on üsna kõrge ja seda on raske võita, eriti alguses, kuid kõige keerulisem on võita päris inimeste vastu, kelle seas võib kohata tõelisi professionaale.

Cricket 24 saab osta veebis, kasutades sellel lehel olevat linki. Müüki peetakse üsna sageli, võib-olla on täna Cricket 24 Steami võti soodushinnaga müügil.

Hakake mängima kohe, kui olete kriketifänn või soovite selle põneva spordimängu kohta rohkem teada saada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more