Järjehoidjad

Krimiboss: Rocky City

Alternatiivsed nimed:

Crime Boss Rockay City tulistamismäng esimesest isikust. Saate mängida arvutis. Graafika on hea ebatavalises kergelt koomiksilikus stiilis. Häälnäitlemise tegid professionaalid, muusika valitakse maitse järgi.

Peategelase nimi on Travis Baker, tal on plaan tõusta Rocky City krimimaailma esinumbriks. Kuid sellel teel on palju väljakutseid.

Edu saavutamiseks peate tegema edusamme korraga mitmes suunas:

 • Arendage võitlusoskusi
 • Laiendage oma relvaarsenali
 • Võitlus rivaalitsevate fraktsioonidega uute territooriumide nimel
 • Kõrvaldage konkurendid, kui neile antakse võimalus
 • Ära lase politseil end kinni võtta ega tulistada

Crime Boss Rockay City mängimine on lõbus ja mitte liiga keeruline. Enne alustamist lugege kindlasti läbi lühike sissejuhatus ja õppige, kuidas tegelast juhtida. Saate mängida hiire ja klaviatuuriga või mängupuldiga.

Rockey City on 90ndate hõngu. Selles metropolis on kõike, kõrged pilvelõhkujad, luksushotellid ja pangad, mis on täis sularaha. Seal on, mille peale saadud rikkust kulutada, säravad kroomitud autod, uued relvad, stiilsed riided ja lõbus meelelahutus.

Mängu peategelased kopeerivad tõeliste näitlejate välimust.

Mängus õpid:

 1. Michael Madsen
 2. Michael Rooker
 3. Kim Basinger
 4. Danny Glover
 5. Daemon Poitier
 6. Danny Trejo
 7. vaniljejää

Ja isegi Chuck Norris, kes seisab silmitsi vapra šerifiga, kes üritab ohjeldamatute jõukude abil korda ja mõistust taastada.

Lõpetage üksikmängija kampaania, kui hakkate mängima. Hankige raha ja kogemusi oma kriminaalse impeeriumi ehitamisel. Nii saate järk-järgult mõista mängu mehaanikat ja keerukust. Pärast seda, olles saanud piisava ettevalmistuse, võite jätkata kollektiivse mänguga.

Moodustage kuni 4 mängijaga jõuk ja osalege koos võimudega röövimistes, inimröövides ja tulistamistes.

Süžee on siin jagatud mitmeks erinevaks looks, mängu tegelaste paremaks tundmaõppimiseks läbige need kõik. Need ei ole lihtsalt märgid, mis ilmuvad mõneks sekundiks ja kaovad pärast programmeeritud toimingute sooritamist. Igaühe iseloom on registreeritud, nad kõik on tõelised isiksused oma soovide, plaanide ja unistustega. Uurige välja põhjused, mis motiveerivad neid tegema seda, mida nad teevad.

Kolektiivsetel PVE missioonidel osaledes võite teenida väärtuslikke esemeid, relvi ja raha. Aga kui ülesanne ebaõnnestub, ei jää midagi. Ebaõnnestumisest ei tasu väga ärrituda, isegi kui miski esimesel korral ei õnnestu, ära anna alla ja aja jooksul muutub tulemus positiivseks.

Crime Boss Rockay City tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami platvormilt või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Kui esialgu tundub hind veidi kõrge, jälgi mängulehte ja aja jooksul on sul võimalus see hea allahindlusega soetada.

Installige mäng kohe ja alistage Rocky City kuritegelik maailm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more