Järjehoidjad

Risttuli: Leegion

Alternatiivsed nimed:

Crossfire Legion reaalajas strateegiamäng huvitavate missioonidega. Mängul on suurepärane graafika kvaliteet, mis on selle žanri mängude puhul haruldane. Hea muusika ja hea häälnäitlemine.

Osalete paljudes lahingutes, kus teie üksustel ei ole vaenlase hävitamiseks alati lihtsaid ülesandeid.

Mitte väga kauges tulevikus on peaaegu kogu maailm haaratud sõjalisse kokkupõrkesse kahe rahvusvahelise korporatsiooni, Black List ja Global Risk vahel. Kuid sõjategevuse areenile ilmub kolmas jõud ja ainult sellest sõltub, kui kiiresti see konflikt lõpeb ja kelle kasuks.

  • Juhtige tsiviilisikute päästmise missioone
  • Võitlege vaenlasega linnakeskkonnas, katustel, kitsastel tänavatel ja maa all
  • Valmistage maastik ette oma positsioonide kaitsmiseks
  • Kavan püüda kaitstud vaenlase sihtmärke
  • Näidake kõigile, kui tugev on teie armee, ja katsetage uusi taktikaid võrgulahingutes mängijatega üle kogu maailma
  • Looge mugava sisseehitatud redaktori abil oma stsenaariumid ja uued tasemed

Tänu sellele, et mängus on koht, kus missioonide pöörlemise ajal rakendada erinevaid strateegiaid, ei häiri selle mängimine.

Teie otsustate, kuidas soovite Crossfire Legionit mängida. See võib olla keeruliste ja väga raskete lahingute jada või lihtsamad missioonid.

Kohe alguses tasub võtta aega, et kõigepealt kampaania läbi teha. Süžee selles on huvitav, kaasahaarav ja ei jäta kedagi ükskõikseks.

Olles seega omandanud kogemusi ja õppinud lahingutaktikat ning õppinud lahinguväljal mitut tüüpi strateegiaid, saate liikuda ühe mitme mängijaga režiimi juurde.

  1. Vestlege, leidke sõpru ja looge liite
  2. Täitke ühiseid missioone ja ülesandeid või ühendage jõud, et püüda alistada tugevamat vastast
  3. Võitlege omavahel, et teada saada, kelle armee on tugevam
  4. Jookse koos

Kõik see muudab mängu väga dünaamiliseks ja vaheldusrikkaks. Katsetage lahinguväljal, mõnikord määrab vägede õige paigutus lahingu tulemuse juba enne lahingu algust. Lisaks on väga oluline valida, millist tüüpi vägesid ja varustust ülesande täitmiseks vaja läheb ning iga kord võivad need olenevalt missioonist olla erinevad sõidukid ja sõdalased.

Lahingud toimuvad reaalajas. kangelaslikud juhid juhivad sõdalaste vägesid. Valige, milline neist teie võitlejad lahingusse viib. Igal juhil on oma tugevad küljed ja ainulaadsed võimed, mis kehtivad ka tema juhitavate sõdurite kohta. Mõnikord on raske valida ülemat, kes oleks väärt oma rahvast juhtima. Veelgi enam, täiesti erinevad anded võivad olla kasulikud erinevate ülesannete täitmisel. Vali targalt.

Arendajad pole mängu unustanud. Üsna sageli antakse välja uuendusi, mis toovad rohkem missioone, uusi territooriume, rohkem võimalusi võrgulahinguteks ja veaparandusi.

Crossfire Legioni tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami platvormilt või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et kasutada jõudu, et lahendada korporatsioonide konflikt ja päästa tsiviilisikud hävitamisest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more