Järjehoidjad

CrossFire online (Cross Fair)

Alternatiivsed nimed: Risti Fair, krossfaer, krossfair, krosfayr, Cross Fire, Crossfire, Cross Fire, krosfaer, crossover tuli, rist, rist õiglane

Online mäng Cross Fire [_4_ ] üks populaarsemaid mänguasju järgijaid Counter-Strike. CrossFire online  multiplayer shooter hea gameplay. Registreeri CrossFire осуществляется standard kava. Määrake kehtiv aadress algust elektroonilise kasti. Omanikele kasti Mail. ru vaadata mängu Cross Fire [ _2_] iseloomuga ja ei vaja - mäng tunne sind kasutajale e-posti teenus. Tuleb vaid nõustuda kasutada seda e-posti ja parooli sisestada ta. Ülejäänud tahavad mängida Cross Fire online vaadata [_2_ ] laiendab kõigile tavaline muster: sisestage kasutajanimi ja parool, saavad aktiveerimist.

Nagu klassikaline meeskond shooter, mäng Cross Fire online annab mängijatele valik - liituda meeskond positiivne funktsioon või liituda kallaletungijad. Team "head poisid» Global Risk - see grupp eriotstarbelised, mis kogub pensionile sõdalased rahulikku kooselu tavakodanikud. Ideoloogiline vanem - Alex Lloyd (eri RAF), praegune juht - American ettevõtja Michael Norman, vagalt reveres Lloyd aluspõhimõtteid, et võidelda terrorismi ja säilitada rahu maailma üldsus. Meeskond erilist ained musta nimekirja (peamiselt Lähis-Ida riikides) proovida seda ei julge. Kes on asutaja ja kelle arvel finantseerib grupp - ei ole teada. Nad täidavad ülesandeid erinevate rühmade ja terroriorganisatsioonid. See on sisuliselt mängu vastasseisu.

Seoses meetodeid ja viise võidelda. Isegi kui Cross Fire mängida otsustate esimest korda, siis on üsna lihtne navigeerida, arsenalist võitlus on: granaadid, püstolid, kuulipildujad, vintpüssid ja tääk "snack".

Mängi mängu online Cross Fire on huvitav, sest et kui nivelleerimine oma iseloomu teie poodi saab osta lisavarustust ja elemente võidelda seadmed, mis arendajate lubadus ajakohastada regulaarselt. Kogunemine kogemusi on ka oluline, sest tänu temale on edu karjääriredelil. Plus, kui te muudate auaste (loomulikult ülespoole), iseloomu kasumid uusi oskusi ja võimalusi. Näiteks, ametnik või seersant, ta võib tulistada relv, ta ei olnud varem kättesaadavad.

From mida veel peaks teadma, kes võtavad mängida Cross Fire [ _3_] ehk mainida neli mängu režiimid:

  1. Team Death Match - klassikaline žanr, siin kõik tegevused, mille eesmärk on kõrvaldada vaenlase
  2. Kaotamine - see tähendab mängu probleeme, kord ei ole palju erinev esimesest, hästi, välja arvatud, et mõned hetked
  3. Otsi ja Destroy - siin vaprad mehed alates Global Risk [_3_ ] usaldatud missioon päästa objekti
  4. Ghost Mode - originaal mäng režiimis, mille tõttu mängida Cross Fire online on huvitavam kui teine ​​meeskond laskjale. Siin pahad mustast nimekirjast on anda teatav puue - nad muutuda nähtamatuks. Tõsi, seda on võimalik kasutada relvana ainult noad. Nende eesmärk on loomulikult hävitav - Global Risk löök kaitstavat objekti. Tunnustada terroristid on kuulmise heli jälgedes tobish.

Cross Fire online mäng sümpaatne lovers "laskurid" vaimus CS . Salvesta maailma avalik organiseeritud terroristliku rühmituse - see on ülesanne käesoleva geympleera! Ärge lükata põnev chases ja surmava duels siis nüüd sisse logida. Game Krosfayr ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more