Järjehoidjad

Ristmik

Alternatiivsed nimed: Ristmik

Crossout mängu: maailm ilma kompromissita

Crossout on ainulaadne uus MMO tegevusmäng, kus toimuvad hullu post-apokalüptilises maailmas. Teid ümbritseb hävinud linn, mis oli kunagi edukas metropol. Nüüd on ta varemed ja teie ja teiste mängijate loodud võitlusmasinad sõidavad tühjade tänavate labürindide ümber.

Ootate praegust disainibürood, kes ise peaks juhtima. Igal mängijal on oma töökoda, kus ta loovad imesid, erinevatest materjalidest, mis koguvad hirmuäratavat autot ja seejärel taaselustavad. Kujutage ette selle okupatsiooni avanemispotentsiaali!

.Kahjuvad keemilised sõjad

Start Crossouti mäng, et võidelda sõja huvides. Sinu ülesanne on selge - tulistada ja võita, et jääda ellu ruumis, kus ei ole inimesi. Ainult koletiste relvadega masinad jätkavad võitlust omaenda idee tõttu.

Te peate alla laadima Crossouti, et alustada oma masinate mudelite projekteerimist:

  • Bronay
  • Relvad
  • Turn Away
  • rattad
  • gravitatsioonivastane platvorm

Iga detail, mida peate ise arendama, olgu see siis raketiheitja, masinapüss või kettsaag ja puur. Ühendage fantaasia ja tule välja unikaalne varustus, et saada tugevamaks vastane. Nüüd olete te nende iseliikuvate terasest sõdurite juht, kes ei tea hirmu, liiguvad vaenlasse, ümbritsevad teda ja hävitavad.

Hoolitse lähisugulaste üksikasjade eest. Tihedat kontakti ei saa vältida, ja kui armor on varustatud „üllatustega”, siis on teil kergem tõrjumise vastu tõrjuda ja tõrjuda. Samuti „valutab” vaenlane valusamalt ja hammustab ära oma autost kasuliku asja, jättes selle ära oma eelised ja kaitse. Teil on vaja autosid kergemate ja raskemate sõidukite jaoks erinevate ülesannete täitmiseks. Mõned teevad kiireid manöövreid ja tutvumist, samal ajal kui suuremad jõud on tõmmatud.

Tegutsemine mängijatega

paremat ja unikaalset kujundust on võimalik pakkuda teistele oksjonil osalejatele. See on vastastikku kasulik kaubandus, kus igaüks müüb oma sõjalist loomingut. Olge loominguline ja julge, et teie toode oleks nõudlik. Elemente saab ka lahingu järel välja võtta. Teie hävitatud varustus jätab palju kasulikke, väärtuslikke asju ja nii, et see ei kao ega jõua teistele, kes soovivad kasumit teenida, kiiremini neid üles võtta.

Liitu iPlayer Crossoutiga ja alusta võitlust ähvardavate soomustatud personali kandjatega. Üks lask võib hävitada vaenlase relva või kahjustada kaitset, mis vähendab tema võitlusomadusi. Esialgu ei tööta võimsustase nii kõrgele kui võimalik, kuid kui te kogemusi omandate ja teenite punkte, saate pumpada, parandada oma iseliikuvaid relvi. Teil on kõik võimalused saada tugevaks vastane:

  • Uuenduslike masinate ehitus
  • Osaledes ja karastades lahingutes
  • Ohtlike relvade kogumise kogumine
  • Sarnaste esemete müümine kõrge hinnaga

See on täiesti uus lähenemine mängu maailma loomiseks. Isegi lagunenud hoonetega maastikud on atraktiivsed. Opane-masinatega kohale tulles, korraldage surmapaleti tegelik esitus, lõhustades neid, kargalt kividest killustiku ületamise, seinte jäänukite labürintide, lahtiste väljade, hapete soid. Võitlus ise näib samuti tähelepanuväärne - metalli kiristamine, sädemed nagu ventilaator, rattakilbid.

Alates esimesest minutist, kui mänguruumis viibimine on süüdistatud põnevusega ja sooviga varsti tegutseda. See aitab kaasa algsele loodule, populaarsele žanrile, suurepärasele graafikale, ebatavalisele lähenemisele sündmuste arendamisele ja huvitavatele eriefektidele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more