Järjehoidjad

Ristmik

Alternatiivsed nimed: Ristmik

Game Crossout – kompromissideta postapokalüpsise maailm

Mäng Crossout on ainulaadne uudsus MMO-action žanris, kus tegevus toimub pöörases postapokalüptilises maailmas. Teid ümbritseb varemeis linn, mis oli kunagi õitsev metropol. Nüüd lebab see varemetes ning teie ja teiste mängijate loodud lahingumasinad sõidavad tühjade tänavate labürintides. Sind ootab tõeline disainibüroo, mida pead ise juhtima. Igal mängijal on oma töökoda, kus ta teeb imesid, monteerides eraldi materjalidest kokku võimsa masina ja seejärel taaselustades selle. Kujutage vaid ette sellise tegevuse avanemispotentsiaal!

Hävitavad inimtegevusest tingitud sõjad

Käivita Crossout, et sõja nimel võidelda. Sinu ülesanne on selge – tulista ja võida, jää ellu ruumis, kus pole enam ühtegi inimest. Vaid koletute relvadega masinad jätkavad võitlust oma ideest ajendatuna. Peate alla laadima Crossouti, et alustada oma autode mudelite kujundamist ja nende varustamist:

  • Armor
  • Relv
  • Jälgitud
  • Rattad
  • Gravitatsioonivastane platvorm

Iga detail, mille pead ise kujundama, olgu selleks raketiheitja, kuulipilduja või mootorsaag ja puur. Ühendage oma kujutlusvõime ja leidke ainulaadne varustus, et saada vastasest tugevamaks. Nüüd olete terasest iseliikuvate sõdurite juht, kes ei tunne hirmu, liiguvad vaenlase poole, ümbritsevad teda ja hävitavad.

Hoolitse lähivõitluse ja kauguse detailide eest. Tihedat kontakti ei saa vältida ja kui soomus on varustatud varu "üllatustega", on teil kergem pealetungi vastu pidada ja tõrjuda. See võimaldab teil ka vaenlast valusamalt "torkida" ja hammustada tema autost kasulikku varustust, jättes ta ilma eelistest ja kaitsest. Erinevate ülesannete jaoks vajate kergemaid ja raskemaid autosid. Mõned teevad kiireid manöövreid ja luuret, samas kui tuuakse üles hirmuäratavamad jõud.

Mängijatega suhtlemine

Täiustatud ja ainulaadseid kujundusi saab oksjonil teistele mängijatele pakkuda. See on vastastikku kasulik kaubandus, kus kõik müüvad oma sõjaloomingut. Olge loominguline ja julge, et oma tootele nõudlust leida. Samuti saab pärast lahingut väljakult esemeid korjata. Teie hävitatud seadmed jätavad palju kasulikku, väärtuslikku ja et see ei kaoks ega läheks teistele, kes soovivad kasu saada, võtke need pigem üles.

Liituge arvutis Crossoutiga ja alustage lahingut suurepäraste soomusmasinatega. Üks lask võib hävitada vaenlase relva või kahjustada kaitset, mis vähendab selle võitlusomadusi. Alguses ei tõsteta võimsustaset maksimumini, kuid kogemusi omandades ja punkte teenides saate oma iseliikuvaid relvi pumpada, täiustada. Teil on kõik võimalused saada tugevaks vastaseks:

  • Uuenduslike masinate projekteerimine
  • Osaledes ja lahingutes karastunud
  • Ohtlike relvade kogumine
  • Haruldaste esemete müük kõrge hinnaga

See on täiesti uus lähenemine mängumaailma loomisele. Isegi lagunenud hoonetega maastikud näevad ahvatlevad välja. Tullakse välja häbiväärsete masinatega, korraldage tõeline surmava balleti etendus, lõigates neid, ületades nutikalt kivide ummistusi, müürijäänuste labürinti, lagedaid põlde, happelisi soosid. Võitlus ise näeb ka suurejooneline välja - metalli lihvimine, sädemed nagu ventilaator, rataste alt mullakamakad. Juba esimesed mänguruumis viibimise minutid on laetud põnevusest ja soovist võimalikult kiiresti tegutsema hakata. Seda soodustavad originaalne süžee, populaarne žanr, suurepärane graafika, ebatavaline lähenemine sündmuste arengule ja huvitavad eriefektid.

Kuidas Crossouti arvutisse alla laadida?

Täna on mäng Crossout saadaval enamikul mänguplatvormidel - arvutis, Xboxis, Androidis / iOS-is ja sealhulgas Steamil. Mängu arvutisse installimiseks peate alla laadima ja installima Gaijin Launcheri, see teeb ülejäänu teie eest, laadib mängu automaatselt alla ja installib. Peate lihtsalt ootama. Mäng võtab teie kõvakettal kuni 10 GB vaba ruumi ja kui Interneti kiirus pole suur, peate natuke ootama.

Soovitatavad süsteeminõuded: Windows 7 või uuem; Intel Core i5 protsessor, 8 GB muutmälu; Nvidia Geforce 960 või uuem graafikakaart; 10 GB kõvakettaruumi; Internetiühendus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more