Järjehoidjad

Crusader Kings 2

Alternatiivsed nimed:

Crusader Kings 2 sõjaline strateegia, mis leiab aset ühel keskaegse Euroopa kõige tormilisemal ajal. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on hea, mängukaart on stiliseeritud antiikpärgamendiks. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika ei ärrita pikkade mänguseansside ajal. Optimeerimine on suurepärane, mängimiseks piisab keskmise jõudlusega arvutist või sülearvutist.

Ristisõdade ajal suutsid paljud feodaalid tugevdada oma võimu ja laiendada oma valdusi. Peate väikese provintsi juhtimise üle võtma. Edasi oleneb sinust, kas sinust võib saada üks Euroopa suurimaid maaomanikke.

See ei saa olema lihtne, paljud tahavad teid peatada, selle vältimiseks peate täitma palju keerulisi ülesandeid.

  • Varustage oma arveldus kõigi vajalike ressurssidega
  • Ehitage ja uuendage elamuid, samuti töökodasid ja muid hooneid
  • Uurige uusi tehnoloogiaid, et täiustada oma armee relvi ja toota keerukamaid kaupu
  • Kaubelge ja tegelege diplomaatiaga
  • Hoidke poliitilisel olukorral silm peal ja määrake võtmepositsioonidele endale lojaalsed inimesed
  • Looge tugev armee ja hävitage kõik, kes julgevad teid rünnata
  • Laiendage oma territooriumi, hõivates uusi maid

Kõik see ja palju muud ootab teid selles mängus.

Enne alustamist läbige lühike koolitus, kus teile näidatakse juhtimise põhitõdesid. Ei lähe kaua aega, kui liides on intuitiivne ja lihtne.

Saad ise valida perioodi, millal hakkad Crusader Kings 2 mängima. Saadaval on iga aasta 1066–1337. Rohkem kui sada mänguaastat ootab teid võimu ja territooriumi tagaajamisel.

Kõige raskem on mängima hakata. Lisaks põhiressursside kaevandamise sisseseadmisele on vaja aktiivselt tegeleda diplomaatiaga. Usaldusväärsete liitlastega on palju lihtsam kaitsta või laiendada piire.

Te pole oma domeenis ainus valitseja. Vasallidel võivad olla oma plaanid ja võimalikud on isegi konfliktid või mäss.

Looge kaitseliine kogu territooriumil. Suur armee ei ole samuti üleliigne, ainult nii saate peatada Mongoli hordi sissetungi ja kaitsta elanikkonda hävitamise ja linnu hävitamise eest.

tugev armee mängus on väga oluline, kuid edu saavutamiseks sellest ei piisa.

Püüdke mõista kõike, mis teie kontrolli all oleval territooriumil toimub, et ohtlike olukordade ilmnemisel õigeaegselt sekkuda.

Võistlege paavstiga, et saada teile lojaalsed kardinalid.

Mängi Crusader Kings 2 meeldib neile, kes armastavad intriige ja võitlust võimu pärast. Siin on teil tohutu tegevusväli.

Mäng ei vaja pidevat Interneti-ühendust.

Crusader Kings 2 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole valikut. Mängu saab osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. Kui soovite raha säästa, hoidke müügil silm peal ja saate mängu osta palju odavamalt.

Hakkake kohe mängima, et teada saada, mis tunne on valitseda oma impeeriumi keskaegses Euroopas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more