Järjehoidjad

Nutvad päikesed

Alternatiivsed nimed:

Crying Suns taktikaline petturite lihtne mäng. Unikaalses stiilis graafika, mäng näeb ilus välja. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika ei ole pealetükkiv, see aitab sukelduda mängu atmosfääri.

Süžee on huvitav ja see pole üllatav, sest arendajad said Dune and Foundationi universumi loomisel inspiratsiooni.

Selles mängus olete kosmosepargi admiral ja teie ülesandeks on uurida varem suurt kosmosesektorit kontrollinud impeeriumi langemise põhjust. Iga lend võõrastele planeetidele on täis riske, missiooni edukaks lõpuleviimiseks peate pingutama.

Pärast väikese koolituse läbimist ootab teid palju huvitavat:

  • Uurige kosmost
  • Leidke ressursse oma laevastiku suurendamiseks ja uute laevade ehitamiseks
  • Õppige tehnoloogiat
  • Juhige laevastikku kosmoselahingutes

Neid asju tehes ärge unustage põhiülesandeid täita. Süžee on jagatud 6 peatükiks, millest igaüks nõuab ülesannete täitmiseks individuaalset lähenemist.

Mäng ilmus algselt lauaarvutitele ja pärast edu kohandati see kaasaskantavatele konsoolidele ja mobiilseadmetele. See projekt on hitt ja pälvinud mainekaid auhindu. Mul on väga hea meel, et sellisel tasemel mänge on saanud võimalikuks mängida ka mobiilseadmetes. Optimeerimine on hea, riistvaranõuded pole liiga kõrged. Probleeme ei teki isegi siis, kui teie seadme jõudlus on keskmine.

Läbimine võtab kaua aega. Arendajad on ette valmistanud üle 300 loosündmuse, kuid lisaks loole on ka midagi teha. Veetes aega iga mängus saadaoleva ruumi nurga uurimiseks, saate võimaluse viibida kauem oma lemmiktegelaste seltskonnas ja hõlbustada omandatud kogemuste ja ressursside kaudu edasist arengut.

Isegi kui olete mängu täielikult lõpetanud, saate jätkata Crying Sunsi mängimist. Lihtsalt läbige see kõik uuesti. Teie käsutuses olev ruumi sektor genereeritakse iga kord uuesti, seega pole kahte täiesti identset lõiku.

Võitlussüsteem on käigupõhine, ilmselt olete sellega tuttav. Sa teed vaheldumisi vaenlasega liigutusi, liigutades lahinguüksusi üle välja, mis on jagatud kuusnurkseteks lahtriteks. Sarnast skeemi kasutatakse paljudes mängudes ja see on äärmiselt selge. Lahingu ajal saate kasutada spetsiaalseid liigutusi oma vägede toetamiseks või vaenlasele kahju tekitamiseks.

Interneti-ühendust pole mängimiseks vaja. Piisab failide ühekordsest allalaadimisest ja saate mängida kõikjal olles, isegi seal, kus pole telekomi operaatori levi ega wifi ühendust.

Crying Sunsi tasuta allalaadimine operatsioonisüsteemis Android kahjuks ei tööta. Mängu saate osta arendaja veebisaidilt või Google Playst.

Hea uudis on ka, piisab korra maksmisest. Siin pole rüüstamiskaste, mängusiseseid oste ega muid mitte alati ausaid viise oma raha välja meelitamiseks.

Hakkake kohe mängima, et selgitada välja impeeriumi langemise asjaolud ja allutada tohutu kosmosesektor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more