Järjehoidjad

Crystal reis

Alternatiivsed nimed: Crystal Jurnay, Crystal Journey

Game Crystal Journey - fantastiline seiklus lastele

Anime maailma uus maagiline lugu on valmis mängule Crystal Journey rääkima. Talimore õitsev, ilus riik põlgab halastamatu kurat oma rahutute deemonite armeega. Paljud kerged rüütlid poleerisid oma relvad ja teritasid oma mõõgad, et aktiveerida kaitseartefekte vaenlase järeleandmatute rünnakute all.

taastatud maailma võimaldas Talimori elanikel sõjast maha võtta. Kuid mäletades vaenlase rünnakut, jäid nad tähelepanelikuks ja see on hea, sest pimedad jõud hakkasid jälle liikuma. Nad võtsid oma lüüasaamise solvanguks ja nad tahavad kätte saada.

. Kurat on välja töötanud uue taktika, otsustades anda kuningriigile kõige valusam löök - röövida armas printsess Alice, samas kui ta hoolimatult püüab liblikaid, laulab naljaka laulu. Magus tüdruk tuleb päästa - ainult nii on Talimor jälle õnnelik. Juba valatud on nutt ükskõiksed ja vaprad sõdalased, kes on valmis mängima Crystal Journey'd, võitledes ähvardava kurjuse vastu.

Järgmine ja settimine

Kõik vaprad inimesed on teretulnud brauseri seiklusmängus. Menüüd ja dialoogid on vene keeles ning see hõlbustab arusaamist ülesannetest, mis on laialdaselt puistatud. Teil on ohtlik kampaania ja paratamatu kohtumine kohutavate deemonitega, võttes erinevaid mõjusid - hiiglaslik kärnkonn, roosa lind, siis mõni tundmatu metsaline.

Esialgselt ootab iga osaleja Crystal Journey registreerimist või pakkumist sisse logida Facebooki või VKontakte kaudu olemasoleva nime all, kus saate:

 • Talk
 • Saada foorum
 • Findige lisateavet
 • Küsige küsimus
 • Lugege võistlustest ja auhindadest
 • Hääleta aktiivse edutamise eest mänguväljal

Me valime iseloomu ja me läheme Rhone'i ilusalongi, et anda talle algne välimus. Salong asub Windrose linnas, mis asub Tuule mägedes Metamorfoos algab alles pärast otsingu "Beauty" lõpetamist. Pärast selle ülesande täitmist saate Rhone-kupongidest kingituse ümberarvestustöökojale.

Võite ise stiili valida või kasutada juhusliku valiku funktsiooni ning seejärel eemaldada "linnu" elemendist "Display" ja näed kõiki muudatusi. Loomingulist ümberkujundamist on vaja tõsiselt läheneda, sest ainult kingitusena saadud kupongid annavad teile õiguse tasuta salongikülastusele. Kui soovite hiljem midagi parandada, on see võimalik ainult tasu eest.

Korraldusettevõtted

On aeg hingata oma kangelasse. Ta on valmis ennast lahinguväljale viskama, ohustades ohtusid ja takistusi. Ei piisa sellest, kui varustada seda terava teraga, peate oskama kõiki liikumisi juhtima ja sõrmedel on midagi teha, sest kontroll ei ole ainult hiir, vaid ka klaviatuur.

Õpetamisgraafik aitab teil kõigil nuppudel rahul olla ja peagi leiad automaatselt mis tahes võtme ning lisafunktsioonid, mis on funktsioonidega, on järk-järgult kasutusel, võimaldades teil hõlpsasti kohaneda innovatsiooniga. Tühikuklahv on kõige nõutum võti ja tähed tähendavad kasulikke oskusi.

 • Lõikame dialooge ja kinnitame valiku
 • Ülemine nool, et ronida treppidele
 • Alumine noolega ruum - minna alla
 • Suund noolega (vasak / parem) - normaalne hüpik
 • Topeltruum suuna noolega - pikk hüpata
 • Oskused ja pangad: q w e h s f f h
 • Enter käivitab automaatse liikumise toimepunkti või üleandmise lõpetatud ülesande

Master iPlayer Crystal Journey juhtimist, vestelda sõpradega, osalege PVP lahingutes, hävitage kõik koletised ja tasuta Alice, et ta saaks palli juurde minna.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more