Järjehoidjad

Cuisine royale

Alternatiivsed nimed: Cousin Royal

Mäng Royale mäng, kas laskur või söögituba.A on Läti arendaja Darkflow Tarkvara ja Vene kirjastaja Gaijin Entertainment liidu tulemus 2018. aasta suvel sündinud mäng Cuisine Royale. Projekt oli edukas kõikjal, nagu näitas miljoneid allalaadimisi vaid nädala jooksul turuletulekust. Igaüks, kes tutvustab II maailmasõjaga kaasatud laskurit, saab hõlpsasti uude tootesse ühe mängimisviisi järgi ära tunda. Tõepoolest, mängijatele meeldis see nii palju, et nad veenisid autoreid looma sellele eraldi mänguasja. See ei võtnud arendajatele kenasti aega ja varsti tutvustas ta E3 näitusel. Cuisine Royale saab tasuta alla laadida, kuigi peate lisandmoodulite ostma, nagu alati juhtub tasuta mängimise süsteemiga.

Royal Kitchen alustatakse. Esimene asi, mis lõbusa lõbutseda, on huumor, millega arendajad oma loomingule lähenesid. Kujutlege, kuidas täiskasvanud mehed, kes olid relvastatud pannidega ja mis olid riidetega kaelarihmides, kaelarihmad, wokid, kleepunud kehaga seotud vahvliga triikrauad kirssidega üle kogu põllu, võitlevad üksteisega. Pilt on üsna naljakas, kuid ei tohiks unustada, et sündmused arenevad tõsiselt.

Kui hakkasite mängima Cuisine Royale, peate läbima ellujäämiskooli. Projekt töötati välja kuningliku võitlusženris, kui simulaatori osalejad peavad saama ainsaks toitjakaotuseks. Lõpptulemus on see, et võitlejad on kohas, millel on selged piirid, mida järk-järgult tihendatakse. On oluline, et alati jääks aktiivsesse ringi, sest kangelane hakkab oma piirideta kaotama elutähtsaid märke. Selle tagajärjel muutub vähem varjupaik, artefaktide võistlus kasvab, vaenlase lõpetamine on lihtsam, kuid samal ajal suureneb ohvri oht. Eepilise lahingu liikmeks saamiseks peate alla laadima mängu Cuisine Royale. Nüüd kõige huvitavam tegelase loomine. Käsi kangelane ja vali vormiriietus. Eriti lõbusad püksid trendikas trükiga käsn, kirss, polka dot ja nii edasi. Muide, kui ühendate väikeste võistkondadega teiste mängijatega, võib joonistamine olla iseenesest tuvastav märk. Seal on kolm mängurežiimi:

  • Üks
  • Parkimine teise mängijaga
  • Kas kuni 4 osalejat
  • meeskonnas

Magic items, mis sind aitavad.Mis üks maatükk ei ole täielik, ilma lisategevusteta, ja siin nad ka eksisteerivad. Näiteks kassideks on roosad kohev sussid, küülikud. Nad ei täiusta mitte ainult spordirõivaid, vaid ka kahekordistuvad hüppe kõrgused. Nagu näete, mängides Royale mäng on lõbus, siis otsige esemeid, mis aitavad teil püsida ja näha, mida veel autorid on ette valmistanud.

. Mitte traditsiooniliste esmaabikomplektide asemel on kasulikke esemeid, mis näevad ära kaotatud tervise. Sõjavägi annab praetud kana, pitsa ja pagaritooted. Erilist karismat annab sigari, mis tugevdab võime survet vaenlase rünnakute vastu. Samuti puutume kokku laskemoona ja relvadega, kaasa arvatud traditsioonilised granaadid, kuulipildujad ja püstolid Ameerika, Saksa ja kodumaal. Kuid kuna Cuisine Royale iPlayer ei ole tavaline mäng, tekib sageli köögiriistad lisaks klassikalistele relvadele. Tuleb mainida, et mäng Kuzin Royal garanteerib 100% ausat Luthboxi, et iga leider muutuks leitud külmkapi sisu täielikuks omanikuks. Igal on oma väike abimees-minion, kes on seotud tööga esimesest isikust režiimist kolmandasse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more