Järjehoidjad

Cyber ​​Monster

Alternatiivsed nimed: Cyber ​​Monster

Game Cyber ​​Monster - suur projekt klass vaba aega. Kui soovite anda endale lõõgastuda ja mitte mõelda midagi, mida vaja on see mäng. Lihtne, kuid veel huvitav ja hästi koostatud ja mille plot. Meie otsus - suur "casual" mängu. Vaadates ajakava, siis võiks arvata, et see projekt on väetid. Kuid täiskasvanud on korduvalt tunnistanud, et Cyber ​​Monster aitab neil lõõgastuda arvuti pärast raske nädala töö.

Ajalugu Cyber ​​Monster Interneti lõbus ja põnev. See räägib meile maailmas, mis sadu aastaid tagasi jahti Dark Dragon. Dragon läks mandri ja levida üle kogu maa tükki oma viha. Nii ta soovis kehtestada kontroll kohapeal kurjuse jõude. Rohkem elukaid mandril nakatunud "viha", seda suurem on oht kokku puutuda elanike mandril. Kõik võistlused, mis on olemas kogu maailmas, otsustasime ühendada võita lummuses kurja draakon. Nad järgivad rakendamise ja lõpuks kõik head inimesed maailmas õnnestub päästa oma maailm kurjast. Aga ettekuulutus ütleb, et Dark Dragon võib oodata sada aastat ...

Kuna see mäng online, see on kindlasti alustada mängimist Cyber ​​Monster registreerimine ei ole vajalik. Seni on projekti ei ole ette nähtud kohandamine kasutajaliides vene kasutajat, kuid kõik kontrolli esitatakse lihtsalt, et tulla toime eripäradest mäng ja põhimõttega vormide täitmist, on lihtne.

Registreerimise protsess on juba alanud, siis tuleb järgida link «Start game", mis asub vasakul ülemine osa mängust.

See avab registreerimisvormi, täites seda võite hakata mängima Cyber ​​Monster. Peate sisestama oma kasutajanime ja parooli uus kasutaja registreerimist.

Soovi korral iga algaja saab kasutada sisselogimiseks oma projekti andmed ühte sotsiaalseid võrgustikke. Niisiis, on sul võimalik registreeruda kasutades konto Facebook, Google, Yahoo, Paypal, mis võib oluliselt kiirendada registreerimise protsessi.

Liitumisel saad hakata mängima mängu Cyber ​​Monster. Sada aastat on möödunud ja kurja Dark Dragon tõstab jälle pead. Inimkond on praegu periood kohutav mutatsioon. Ja otsustada, et võidelda vaenlasega Angels, rühma, mis viis Sentinel reisida.

Iga mängija on saadaval valida eri klasside märgid, mille hulgas on:

Warriors. Kas äärmuslikud jõud ja jõu kõik võitleb nad on juhtival ametikohal. Nad suudavad muljet isegi kõige võimsam vaenlane.

Magee. Need märgid on uskumatu maagiline volitused. Nad saavad lüüa iga vaenlase jõud, kuid samal ajal oma kaitse - nende nõrk koht.

Preestrid. Need kangelased suudavad tervendada oma meeskonnakaaslasi ning toetada neid lahingus.

Rangers. Travelers kogemusi. Nende arvates on raske olla kaua ühes kohas.

Kiirusta! On huvitav, pealegi mängida tasuta Cyber ​​Monster saab igaüks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more