Järjehoidjad

Truckers 2

Alternatiivsed nimed: Truckers 2

Truckers 2 mäng, mis ühendab elemente võidusõidu mitte ainult ebatavaline, kuid ka majandus-strateegia.

Download Truckers 2 on võimalik mis tahes kohas, mis annab selleks võimaluse. Põhimõtteliselt laadida mängu torrent. Võite Truckers 2 mängu alla laadida mitmes vormis:

1) Expanded Edition PC. Bestseller.

2) Expanded Edition PC. Muudetud versiooni.

3) Standard Edition for PC.

Play Truckers 2 Te ei tohi unustada järgmised objektid:

1. Bensiinijaamad - bensiinijaam te täidab vastavalt oma auto.

2. STO - siin remondib autot või lihtsalt neid parandada.

3. Tank talu - koht, kus te võtate koorma, ja saatke see kindlas kohas (näiteks kütuse tankla). Teostada seda tüüpi lasti mõõtmed peavad väga hoolikalt, sest nad on plahvatusohtlikud. Kui te võtate seda edukalt, saad palju raha.

4. Kütusepaagid - erilised objektid, mis asuvad erinevates kohtades. Nad on märgistatud kirjaga «Kütus». Nendega saab täita oma auto bensiini hind alla. Mahutid üldiselt kaugel asuvad bensiinijaam, et sa ei saa enam otstarbekas tankida neid.

5. Viide kioskid - objektid, mis on kõrval terminalid laod. Neid saab õppida kõik transpordi-ja kaubavedu, mis on praegu koostamisel ning seejärel valida parim kaup.

6. Semi - objektid, mis on peamiselt teeäärte või asulates. Nad on vabad. Haagised kasutatud kaupade transport on spetsiaalne puksiirauto. Mäng on spetsiaalne puksiirauto, mis sobivad ainult sobitamine haagised. Standard nende haagiste ole lisatud.

In Road Truckers 2 on omavahel kõik arveldused. Kõik need on näidatud kaardil. Lisaks põhimaanteid mängu Truckers 2, on ka varjatud tee. On neid saad, kui komponente küljele määratud teedel.

Simulator Truckers 2 sisaldab mitmeid märke:

1) Neutral autojuhid - saab täita neid teedel või parkimiskohti.

2) Politsei - nende trucks - on BMW, samuti mitmed lennukid. Politsei karistab autojuhid, kes rikuvad reegleid: sõita varastatud sõidukite, kes varastatud kaupu. Kui teete rikkumine politsei, siis tuleb tellida lõpetada. Juhul kuulekus, siis on välja trahvi. Kui sa ei lõpeta, siis tagaajamine algab teie jaoks, ja siis avas tule.

3) Bandits - liikuda planeedil. Nad võivad seista kõrvale, mis pakub sulle rääkida. Kui te lõpetate, võtavad nad eemale kaupu. Kas bandiidid Sa võid osta varastatud auto või küsi varastada kaupu konkurent.

Truckers 2 mängu annab teile võimaluse erinevat tüüpi sõidukite puhul:

1) Traktorid - 13 mudelitele.

2) Vans - 9 liigid.

3) Autod - 12 mudelitele.

4) Bus.

Truckers 2 mäng on väga huvitav ja üsna ebatavaline. See teebki ta veelgi atraktiivsemaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more