Järjehoidjad

Kingitus

Alternatiivsed nimed: Dar Bogov, Gift of Gods

Gift of Gods Online - tasuta multiplayer online rollimäng, mis on väärt mängimist toote torujuhtme abil. Mäng toimub eriline maagiline maailm Dar. See maailm on äärel elu ja surma vahel, sest selle elanikud hiljuti kogenud enneolematut hävitusjõud oma katastroof nimega "Kara." Selles maailmas võitleb omavahel jumalused parem ja vasak käsi.

Osale mängus Gift of the Gods on väga lihtne ja ei võta palju aega. Kõik, mida pead tegema - on sisestada kasutajanimi ja parool juurdepääsu mäng ja teie e-posti aadressi, mida hiljem saad teada, et registreerimine lõpule kingitus jumalatelt. Pärast seda, sa pead valima oma patroon jumal, kes on tõeline mentor. Valik sõltub see väga palju teele saada ja oma iseloomu. Left Hand jumalad - jumalad kurjade jõudude eest, surm, igavene kannatusi ja kohutavat julmust. Erinevalt neist, jumalad Right Hand - jumalad harmoonia, headus ja õiglus. Sõltuvalt valitud pool, enne kui avate võimalus saada jünger Virgin või Feast of Defender, muidu Terror hävitamine või kurbust, kui sa otsustad valida tee vasaku käe. On oluline meeles pidada, et valik patroon saab teha vaid üks kord.

Play kingitus jumalad, ilma eranditeta, iga, sest mäng on üsna nõudlik kirjeldused oma personaalarvuti. Kõik, mida vajame - arvuti brauseri ühendatud World Wide Web.

Meeldivalt hea meel graafiline osa mängu. On arusaadav, isegi kõige kogenud mängijad. Lõbu ja hoonete koostatud väga üksikasjalikult ja ilu kohtades ei saa lõpetada mõtlesin, isegi pärast mitu tundi mängida. Kokkuvõttes, mis kõik on komponentide suurepärast atmosfääri, kus tahtmatult kastetakse mängu alustamist. Tunne nagu siis, kui on tõe saada see kõige imeline maagiline maailm.

Gift of Gods online mäng mis siis iga mängija huvitav ja kvaliteedi kujundatud võidelda süsteemi. Nii võit lahingus sõltub sellest, kui hästi sa ühendada tuntud ründed sa või erilisi oskusi iseloomu. Teine oluline aspekt on see, et ÜRO egiidi all iga jumalus läheb rüselus. Alguses võitleb oma partnerit vastastel suuresti otsustab tulemustest lahing õnne, kuid mille arengut oma iseloomu, saad rohkem ja rohkem kontrolli oma võidelda tõhusust kokkutõmbed. Kas ei peaks lihtsalt ignoreerida fakti, et kannad oma iseloomu, sest see sõltub otseselt sellest, kui palju kahju, mis kajastub kvaliteedi kaudu ahelkirju või hea kiiver.

Põhitunnus on mäng juuresolekul nn kingitused - erilised võimed saanud märk, kui ta järgib oma laitmatult patroon god. Kõik jumalad annab, et tema järgijad on unikaalne kogum "kingitusi". Läbi selle mängu mängida võrgus väga huvitav kingitus jumalatelt.

Valuuta, et mäng Gift of Gods annab online iseloomu - hõbemünt. Nende jaoks on teil võimalus osta oma koguduseliikmete mitmekesine varustus ja relvastus. Silver ka saab kulutada muid kasulikke ja tähtsaid asju kangelase teekond. Kingitus jumalate mängida muutub põnevamaks iga uue taseme võtnud, sest üha iseloom, kasvab pidevalt oma paljud omadused, nagu näiteks rünnaku või kaitse.

Online mäng Gift of the Gods - on kõik, mis on vajalik kõigile, kes soovivad puhata mitte ainult keha, vaid ka hinge ja saada palju naudingut online meelelahutus. Ja isegi veel siis, kui sa hakkasid mängimise Gift of Gods nende seltsimehed, ei ole kahtlust, et see tasu on head tunded juba pikka aega on mäng antakse teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more