Järjehoidjad

Darkest Dungeon 2

Alternatiivsed nimed:

Darkest Dungeon 2 on kuulsa ja uskumatult eduka RPG-mängu jätk. Mängus näete tavalist sünget käsitsi joonistatud 2D-graafikat. Iga uus vaade või maastik on meistriteos. Maailmas pole midagi sarnast, antud juhul on graafika esimese osaga võrreldes veelgi unikaalsemaks muutunud. Muusika ja häälnäitlemine aitavad luua kirjeldamatu atmosfääri.

Te reisite läbi maailma, mis on vaevatud räpast. Sünged lagunemismaastikud on kõikjal. Teie meeskonnal ootab ees väga ohtlik teekond lavabussil, püüdes peatada maailma surma.

  • Täiendage oma kangelaste võitlusoskusi
  • Vaadake, kuidas nende suhe reisimise ajal areneb
  • Hankige ressursse relvade ja varustuse uuendamiseks
  • Hävita kurjus oma teel
  • Täiendage lavabussi

Mäng on endiselt äärmiselt raske. Iga vale otsus viib meeskonna surmani. Kuid isegi kui ebaõnnestute, saate järgmisel katsel rohkem ressursse hankida ja kaugemale minna.

Reisi jooksul tuleb läbida viis piirkonda. Igal neist piirkondadest on oma elanikud ja vaenlased. Kõige tõhusama strateegia valimisel peate mõtlema.

Rada on äärmiselt ohtlik, kuid kõrtsides tehakse lühikesi pause. Selle aja saab kulutada uuendustele ja kangelaste lühikesele puhkusele.

Teie meeskond koosneb väga erinevatest tegelastest. Koos raskustest üle saades võivad nad saada parimateks sõpradeks või vastupidi, tülitsevad ja tüütavad üksteist. Meeskonnasuhetel on lahinguväljal tohutu mõju. Tegelased, kes üksteist vaevalt taluvad, võitlevad palju vähem tõhusalt. Liigne stress võib rikkuda suhteid igas ettevõttes. Hoidke sellel parameetril silm peal ja proovige leida tasakaal võitlejate lõbutsemise ja uuteks väljakutseteks valmistumise vahel.

Võitlussüsteem on käigupõhine, vaenlased ja teie võitlejad vahelduvad. Valige rünnaku tüüp või kasutage muid võitleja talente. Näiteks võite tugevdada meeskonda või nõrgendada vaenlasi.

Kõige tõsisem vaenlane on alati teiega kõikjal. Mängu jooksul peate alistama viis oma nõrkust.

Enne iga uut väljakutset on teil võimalus oma strateegiat ja taktikat veidi muuta, et see vastaks paremini eesseisvale ülesandele.

Eraldi väärib märkimist muusika, mis täiendab suurepäraselt mängumaailma. See pole üllatav, kuna muusikaga tegeles Stuart Chatwood ja heliefektide kallal töötas Power Up Audio meeskond. Loole annab hääle professionaalne näitleja Wayne June.

Projekt on endiselt saadaval varases juurdepääsuetapis. Kuid praegu pole tõsiseid puudujääke ja lõpliku versiooni ilmumisega ilmub veelgi rohkem seiklusi, väiksemad puudused parandatakse.

Darkest Dungeon 2 mängimine on huvitavam ja toimuv on paremini mõistetav, kui olete esimese osaga juba tuttav. Aga kui ei, siis ärge muretsege, see on teine lugu. Alguses olev väike õpetus näitab teile kõiki mängu funktsioone.

Darkest Dungeon 2 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole see võimalik. Selle meistriteose saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Alustage oma teekonda läbi sureva maailma kohe ja hävitage kurjus, mis on mängus kõike mässinud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more