Järjehoidjad

Kõige tumedam Dungeon

Alternatiivsed nimed:

Darkest Dungeon ei ole tavaline tühikäigu rpg. Enamasti on selle žanri mängudes lõbus koomiksiõhkkond, kuid see pole selline mäng. Õhkkond on siin äärmiselt sünge, depressiivne, sobiva muusikalise saatega.

Mäng algab sellega, et saate kaugelt sugulaselt kirja, milles ta kirjeldab salapärast pärandvara, kus on avastatud portaal teise dimensiooni ja toimuvad uskumatult kohutavad müstilised sündmused. Midagi pole teha, läheme kohta klaarima, et teada saada, mis saatus sugulast tabas, ja üks aru saada, mis juhtus.

Kohale jõudes avastavad nad, et mõisa ümbrus on räpast täis. Olles elama asunud naaberlinna, värbage võitlejate meeskond ja alustage võitlust inimkonna saatuse nimel.

Moodustage eri klasside võitlejatest meeskond, nii et sellel oleks lähivõitlusüksused, kaugusüksused ja tegelased, kes toetavad võitlejaid.

Mängus on palju klasse:

 1. Antiigimüüja
 2. Ristvibunaine
 3. Sõdalane
 4. Vestal
 5. Geek
 6. Treener
 7. Metslane
 8. ristisõdija
 9. Hauavaras
 10. Musketär
 11. Palgasõdur
 12. Okultist
 13. pidalitõbi
 14. Rogue
 15. Enesepiitsutamine
 16. Katkuarst
 17. Jester
 18. Kilbimurdja

Igal klassil on seitse ainulaadset võimet, kuid ainult neli neist avatakse esialgu juhuslikult. Taseme tõustes avaneb pärast gildi avamist võimalus juba avatud võimeid täiendada või uusi õppida. Lisaks on sepikojas võimalik täiustada soomust ja relvi. Ja haiglas on võimalik paraneda haigustest ja isegi parandada mõningaid iseloomuomadusi. Asutuste teenused pole tasuta, peate kullast osa saama. Ka hooneid endid saab parandada, mis nõuab erinevaid ressursse.

Kui hakkate mängima Darkest Dungeoni, peate uurima tohutul hulgal koopast ja kilomeetreid katakombe mõisa ümber. Edasiliikumisel olge ettevaatlik, lisaks ilmselgele ohule, mis tuleneb neis iidsetes tunnelites asustavatest kurjade vaimude hordidest, on isegi ummistused ohtlikud, mille puhastamine võib tõsiselt vigastada. Isegi lihtsalt leitud raamatut lugedes võite tabada haigust, millest ei ole kerge vabaneda.

Koopast leiate palju laekaid, millest kõik pole aaretega täidetud, võib ette tulla ebameeldivaid üllatusi. Lisaks komistate mõnikord sõdalaste surnukehadele, oma eelkäijatele ja lõputule hulgale lõksudele.

Lisaks ilmselgele tervise säilitamisele peate hoolitsema malevaliikmete emotsionaalse seisundi eest. Lõppude lõpuks ei mõju lõputud lahingud koletiste, nekrutitega ja kongide rõhuv atmosfäär psüühikale just kõige paremini. Vaja on aegsasti linna tagasi pöörduda, et kõrtsis või kirikus stressi maandada. Vastasel juhul võivad võitlejad hulluks minna, mis viib nende surma.

Lahingud toimuvad samm-sammult, meeskondlikult, löökide järjestus oleneb kiirusest ja initsiatiivist.

Mäng on väga huvitav, ärge olge laisk lugema ja naudite seda lugu, mis teie silme ees areneb.

Darkest Dungeoni tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Kuid mängu müüakse Steami mänguplatvormil või ametlikul veebisaidil sageli hea allahindlusega.

Hakkake kohe mängima ja sukelduge paljudeks tundideks löödud maailma süngesse atmosfääri, et saada teada peategelase saatus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more