Järjehoidjad

DarkOrbit - Star Wars

Alternatiivsed nimed: DarkOrbit, Dark Orbit Dark Orbit Dark Orbit, Star Wars, sõja ruumi, ruumi lahingutes

DarkOrbit Internetis - on shareware brauseri mäng kus vallutada teiste kosmoses võitlema ressursse ja ülemaailmne juhtpositsioon.

DarkOrbit - on veebipõhine online mäng, mis toimub tohutu universum. Alguses mängija valida üks kolmest võistlused esitatakse järgmised planeedid: Mars, Veenus ja Maa. Järgneb pump ja parandada oma kosmose ja üksuste ekstrakt mineraalid ja esemed, külalistele, ja täita erinevaid ülesandeid, osaleb oksjonite ja pakkumiste ja muidugi vallutada vaenlase territooriumile, hävitades vaenlase oma, või luues ruumi commonwealths.

Lisaks standard-mängu chat on võimalik suhelda hääle kaudu programme nagu Skype või Teamspeak, mis muudab mängu rohkem dünaamiline ja kiiremini. Mäng ei nõua allalaadimist ja paigaldamist.

Dark Orbit Internetis kaasneb kinnistades reaalne raha mängu, kuid ainult palvel mängija.

Et mängida online mängu DarkOrbit, vaid stabiilne internetiühendus ja brauser on optimeeritud töötama koos flash mängija.

Enne kui hakkate mängima Dark Orbit online, online registreerimine on vajalik DarkOrbit: kodulehekülg, kirjuta registreerimise valdkondades oma hüüdnimi (varjunimi), parool, e-posti teel. Edasi valida mängu server, määrata oma sünnikuupäev ja aktsepteerima "tingimused ja privaatsuspoliitika." Sel mäng DarkOrbit Registreeri lõppenud ja klõpsates "Play", võite mängima hakata. Registreeri DarkOrbit - tasuta!

Pärast registreerimise protseduuri, peate valima enda jaoks Company. Neid mängu kolm

• Mars mäetööde (MMO)

• Maa Industries Corporation (KIK)

• Venus Resource Unlimited (Gaasitagastussüsteemi)

Mars mäetööde (MMO) - See firma, mille omanikuks on Mars, röövelliku universum toodab energiat

Maa Industries Corporation (KIK) - ettevõte kuulub maailma, mitte ainult võidelda üksus ning osa kogukonnast

Venus Resource Unlimited (Gaasitagastussüsteemi) - See firma, mille omanikuks on Venus, töötanud kaitsta ruumi ja selle elanikke.

Pärast valides Company, saab mängija kosmoselaev algtaseme. Ja sissepääsu mäng - boonus kui teatud arv mängu raha ja sõjalise laskemoona.

On põhimäng lehel on menüü funktsiooni kontroll mänge, mida saate mängida Dark Orbit:

Angaar - siin on peamine sõjalaev mängija droids (laevad assistendid), R. T. (Ustav kaaslane mängu-mängija mehhanism), mis on saadaval relvade ja pood.

Poest osta uusi laevu, droids, relvade, laskemoona, generaatorid, R. Mehhanismid ja palju muud ...

Klannid - võite taotleda liituda klanniga (klanni koos mängijad, muutes need tugevamaks).

Pilot Profile - siin on info mängija staatus, statistika, info sõbrad ja preemiad, samuti oskus puu (saab osta teatud oskused).

Galaxy Gates - siin on teleporters (Alpha Gamma, Delta, Epsilon ja Zeta).

Skylab - Skylab kasutades teenivad mängijad miljoneid laenu ja kulutada neid oksjonil, siin on Hi-Tech tehas ja uuendada seadmeid.

Kaubandus - võid võita luksusesemed krediiti või osta neid korraga.

Uridium - siin pakutakse teenuseid tasu alusel.

Klikkides "Start" nuppu, võite mängida DarkOrbit, sukeldus põnev sündmus.

Hakkas mängima online mängu DarkOrbit, aken avaneb planeetide kaart ja NPC (NPC), mis pakuvad koolitust läbi viia mitu ülesannete täitmisel, mis on antud teatud tasu. Teostamiseks erinevaid ülesandeid ja hävitamise vaenlased, saab ressursse ja orbiidi valuuta, ning lisaks sellele on rohkem kogemusi ja au.

DarkOrbit online mäng on päris palju mängu ruumi kaardid (asukohad), mis on erinev samme koguda vahendeid, teekonnal teise galaktika lahing vaenlase võistlused ja selliseid kohti nagu laboris saab teisendada erinevaid vahendeid ja lihtsalt kasutada, et parandada oma sõjaväerelvade.

DarkOrbit online mäng pakub võita lahingud kasutada võidelda võimeid oma laeva:

• laser rünnak - see on vajalik, et osta laser lahing poodi ja paigaldada see oma laeva

• raketirünnaku - varustada oma laeva eri raketiheitjat angaaris

Uridium ressursside, saad osta võimsamaid täiendatud droids.

Online mäng DarkOrbit on oksjon, mis võib võita pakkumine on unikaalsed esemed ja esemeid.

Dark Orbit online mäng on oma-mängu raha - laenud ja esmane ressurss - Uridium.

, Et koguda teatud arvu krediiti iga mängija saab võimaluse luua oma klanni kogukond, mis annab klanni ja selle kohal mõne mängu eeliseid.

Mäng Dark Orbit on hea kolmemõõtmelise graafika, suurepärane dünaamiline ja realistlik võidusõidu lahingud!

In DarkOrbit play huvitav nii professionaalne ja algajad mängijad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more