Järjehoidjad

Darksiders 2

Alternatiivsed nimed: Darksiders 2

Darksiders 2 mängu on jätkuks põnev mäng täis Darksiders. See mäng ühendab stiili ja spesher rolli võitleja.

Teil on mäng Darksiders 2 reisida maailmas, kes otsivad seiklus, võitlus vaenlaste lahendada keerulisi saladusi, ja samal ajal omandada kogemusi, uued seadmed ja muutub kõige võimsam vastane oma vaenlasi.

Lae Darksiders 2 saate ametliku mängu veebilehel või mõnes muus kohas, mis tagab selle juurdepääsu.

Game Darksiders II eeldab registreerimist foorum, kus saab vestelda teiste mängijate kohta erinevaid funktsioone mäng.

Kohapeal on videomäng Darksiders 2, mis näitab erinevaid funktsioone mäng.

Et mängima hakata Darksiders 2 PC, peate esmalt laadima mäng Darksiders 2 kohas. Võite alla laadida kaudu torrent faili, kuid enne seda peate installima sobiva programmi.

Videomäng Darksiders 2 siis on võimalus mängida üks järgmistest märke:

1. Surm - on üks peamisi tähemärki mängu. Tema vend - see on sõda. Pärast sõda sõlmitud vangistuses, läks ta teda otsima ettehoiatamata nõukogus. Surm on väga keeruline vastane, ta püüab alati olla leidlik vaenlased. Et saada hing, Surm peab olema võtmed inglid ja deemonid.

2. Despair - Surm on tõeline sõber. Meeleheidet ise sõjaratsu. Teil on juurdepääs selle algust.

3. Ashes - esindatud lind, mis meenutab vares. Ta assistent surma küsimustes eri salakaval ja julm kavatsused. Ashes kujutatud musta ja rohelist värvi.

4. Vana vares - see kõige targem olend mängus. Ta teab kõiki saladusi ja müsteeriume. Et saada abi Old Crow surma pidi andma amulett koos hingi Nephilim. Aga vares ei piisanud, et ta tahtis hävitada see amulett. Death otsustanud võtta Raven, sest ta ei suutnud taluda, et näha hävitamine amulett. Selle tulemusena Death alistas Raven.

5. Absalom - see on teine ​​vend of Death, kuid neil on halb suhe. Pärast Death tappis Nephilim, Avessal vaidlustada teda duellile ja kadunud. Neil oli võimalus kohtuda taas Source dušš ja ainult siin Avessala lahing lõppes kaotusega. Surm tabas teist korda vend.

6. Samael - deemon esimesest osast. Tema on boss ja armuke Lilith. See on üks võti võim dušš. Samael kujutasin lahingus surma, lõpuks tuli vabatahtlikult võti.

7. Lilith - see on kallis ja väljavalitu Samael. See oli tema, kes lõi Nephilim. Ta aitas leitud Death Samael, kuid tegi seda enda huvides. Ta vajas taaselustada mõned märgid, et nad on ühepoolne Lucifer ja kuulusid tema armee.

8. Vulgrim - see on tavaline deemon, kes tegeleb kaubandusega. Kogu mäng aitab paljuski surm ja surm teda.

Sukeldu maailma uskumatu sündmuste Darksiders 2!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more