Järjehoidjad

Tume hinged 3

Alternatiivsed nimed: Dark Souls III, tumedad hinged 3

Game Dark Souls 3: gooti fantaasia.

. Jaapani firma From Software hoiab salajast teavet Dark Soulsi teise osa jätkamise kohta, andes selle väikestes osades festivalide, näituste ja intervjuude ajal. Teadaolevalt on kujunemas atraktiivne pilt ja fännid ootavad, et mäng Dark Souls 3 oleks kättesaadav. Kui teiste maailmade jõud ei häiri, toimub selle vabastamine 24. 03 2016. aastal Jaapanis ja ülejäänud maailm ootab 12. aprillini, et Dark Souls 3 alla laadida.

Olemasolevate andmete kogumise teel natuke kogudes saate lisada muljeid ja fakte. Kõigepealt arendatakse Action / RPG-d avatud maailmaga üheaegselt kolme kõige populaarsema platvormi jaoks:

  • Üks Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Mängu levitatakse optilistel kettadel ja neil on võimalus alla laadida Dark Souls 3 ametlikul veebilehel. Sellel on kaks mängurežiimi: mitme mängija ja üksikmängija.

Kuulujutud, vist ja faktid.

B püüab leida uudsuse nüansse, Jaapani kirjastuse tootja Atsuo Yoshimura, küsides küsimusi mänguasja omaduste kohta, kuid ta hoidis oma spetsiifikaid hoolikalt, kinnitades ainult seda, et Dark Souls 3 arvutil ja muudel platvormidel oleks tõepoolest raske esimesest minutist mööduda. Nii et olge valmis raskeks võitluseks pimedas maailmas.

.Mänguauto järel on selge, et toode on täis müstikat, millel on Jaapani filosoofia ja mütoloogia äratuntavad tunnused. Iseloom liigub läbi kuningriigi lagunenud territooriumi, uurib lossi, võitleb koletisi. Seda ümbritsevad tumedad seinad, mis on kokku puutunud surnud taimede juurtega ja pimedas taevas ripub üle pea.

Ükskord kangelas kangelane, ja nüüd saadetakse ta Drangliki kuningriiki, et vabaneda oma teisest maailmast. Saladusliku hinge jäädvustamiseks peab ta võitlema kuningriigi üleloomulike elanikega, kes kohtuvad alguses pärast algklasside valimist ja koheselt sukeldumist asjade paksusse.

Heroy on üllatunud sellest, mida ta nägi, et hallid luude elanikud palvetavad puude ja kividega kivide kujude vastu. Aga ta ei ole sunnitud imetlema seda vaatemängu kaua, sest talle pööratakse kiiresti tähelepanu ja lahing algab.

loendamatut koletist ründavad rüütlit ja tema mõõga ei saadeta kunagi ümbrisesse. Kangelast ründavad kõigi allilma triipude deemonid, skelettide mässulised armeed, soomustatud hiiglased, mehaanilised draakonid, kolmekäigulised hüdrasid kasvavad maapinnalt.

projekti juhataja Hidetaka Miyazaki ütles kord, et ta armastas draakone mängu alguses, nii et kohtumine temaga on vältimatu. Kuid paljud inimesed ei tea, et mana klassi manna abil saab tappa kohutava tüübi koletis, ja kui see on tehtud, saab kangelane 27 000 hinge, kes alustavad oma seiklust.

Suitsetavate maade kaudu liikudes peab tegelane suutma tõrjuma ja tema ümbritsevat maailma uurima, saades teavet kuningriigi elanike monoloogidest ja kokkupuutuvate esemete kirjeldustest. Ja kuna puudub kindel seos esimese ja uue seeria vahel, võivad mängijad ise otsustada ja arvata, kuidas Drangliki kuningriik pärineb või mis põhjustas Lordrani surma.

Kokkuvõtteks.

Dark Souls 3 saab osta broneerimisel või oodates ametlikku vabastamist. Eeldatavasti algab mängukonsoolide jaoks Dark Souls 3 versioon ning hiljem ilmub see Windowsi platvormile. Kuna autorid palju tagasi hoiavad, hoides fännide hulgas intrigeerimist, ei ole see fakt ja tõenäoliselt on toode üheaegselt saadaval kõikides suundades.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more