Järjehoidjad

Dark Swords

Alternatiivsed nimed: Dark Swords

Dark Swords Internetis - see on massiliselt multiplayer online rollimäng (tasuta mmorpg). Fantaasiamaailmas online mäng Dark Swords, siis tuleb silmitsi vastasseisu jõuvõtete ja magic volitused pimedus ja valgus, aga ka selleks, ja kaos.

Et liituda Darkswords mäng, sa pead minema kontrollima Dark Swords. Esimene asi, mida pead tegema, on luua konto ja laadida oma iseloomu ofsayta mäng klient. Vaatame loomise protsessi:

1) Vali oma rassi (race määrab tundlikkus eri tegevusvaldkondades): Orkid, haldjad, inimesed, päkapikud ja Drow

2) määrab pildi iseloomu (see välimus, kus igaüks võib näha): Kolm mees-ja kolm naist,

3) valida esialgse omadused (nad mängivad olulist rolli karjääri märk): Tugevus, põhiseadus, osavus ja Intelligence

4) Vali relvad: mõõk, kirves, oda ja nuga

5) valida oma linna (seega, kui hakkate oma mängu): Seastone, Fort Arkijah ja rubiinid.

Registrist mängu Dark Swords on lõpetatud ja te alustada mängu. Oma esimese sisenemise online mäng Dark Swords, iseloomu saab kesklinnas valitud linn - location "Stairway to Heaven". Varustada oma iseloomu koolitus komplekt ühtne, saab vähemalt alustada tervendavat Potions. Tulevikus oma iseloomu kui väljute mängu päästa, kui mäng oli üle viimast korda.

Mängi mängu Dark Swords Online, saad osaleda erinevate käsitöö: Alchemy, Kalapüük, Agrokultura Genetics ...

Dark Swords online mäng saate osta relvi, varustust ja riideid, samuti Restock tervendav Potions või müüa oma trofeed - kõik, mida saab teha, kauplustes ja muu jaemüügi kohtades, mis mängus palju .

Kauplusi, online mäng Dark Swords, seal Guild ja koolis, kus pärast tõsta oma võidelda tasandil oma iseloomu saavad koolitust ja omandada uusi oskusi, loitse ja seaded (tõsta võitlusvõimet toimub automaatselt, kui teatud summa kogemus vähemalt praegusel tasemel).

Esemete hoidmiseks ja raha oma iseloomu mängus Dark Swords on hotellid ja pangad, mis on rikkalikult suuremates linnades mäng Dark Swords.

Play online mäng Dark Swords, võid minna kaugele, kuid ohutuks meresõiduks laevade ja eriline kohad nimega "Port".

Oluline aspekt gameplay in Dark Swords on PVP lahingud, mille jaoks on olemas asukoha Arena. Tunnuseks Arena on aus võitlus sekkumiseta. Samaaegselt Arena saab olla rohkem kui kaks mängijat või rühmad mängijad.

Play Dark Swords saate tutvuda kolme kooli võidelda magic ja vastavalt kolm elementi: Tuli, külma ja Lightning. Võitlus ilm kulul "vastupanu" või muid elemente, sõltuvalt mitmetest parameetritest, koolituse tase, seadmed ja gildid.

Maailmas Dark Swords on nn religioossed oskused (oma 3 tüüpi). Rising Religious oskusi, saate juurdepääsu religioosseid paiku, mis annab võimaluse saada unikaalseid oskusi, et oluliselt parandada võimalusi oma iseloomu.

In Dark Swords mängida Klannid saab moodustada (liitus klann saab osaleda klanni sõdades ja saan boonust, samuti kogumise ja kontrolli territooriumil, saada enda klanni või kuld trofeed territooriumilt kontrollitud). In Dark Swords toimub automaatselt iga päev turniir (siin pääsete poe alkeemia "Gold Bank" ja võida auhind).

In Dark Swords on võimalus osta lemmikloomad (Tuttav): rebane, hunt ja Pallas. Aga pange tähele, et tuttavad vajavad teie abi, mille tasumist on nende pühendumus ja oskused, mida nad aitavad teil lahing.

Lõppedes läbi, saame öelda, et Dark Swords mäng on huvitav, sest seal on palju erinevaid külalistele, kohtades, lähetuste, seal on isegi võimalus kinnita sõlm südamed kaks lovers. Registreerimine Coming Dark Swords, võite proovida seda kõike. Hakka osa selles mängus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more