Järjehoidjad

Dawngate

Alternatiivsed nimed: Dawngate

Game Dawngate - fantastiline MOBA-strateegia, mis võtab enda rolli müügiautomaadid iseloomu. Sõidu meister, võite võtta lõpmatu jada sündmusi, mis valmis storyline. Waystone Games, ettevõte, mis on projekti koostaja, lubab, et vähene seiklusi ei ole. Täiuslikult tasakaalustatud, paindlik, lõbus sügav gameplay lööb juba esimese minuti jooksul. Lisaks mäng areneb pidevalt ja haldamine ei kuulnud tahte kasutajatel teha muudatusi vastavalt oma huvidele. Nüüd on rõhk võime luua kogukond, huvitav lugu, originaal sisu ja vaba areng tähemärki. Vastavalt loojad sisse Dawngate võrgus jääb klassikaline MOBA gameplay, pluss seal on atraktiivne mäng elemente, võttes oma uudsuse. Läbipääsu mäng kindlasti tuua palju nalja!

Kuigi mäng on all PTA, üksikasjaliku loetelu süsteemi nõuded ei ole teada. Kuid on eeldatud, et sel juhul ei tohiks olla takistusi ning võib isegi mängida Dawngate arvuti omanikud keskmine konfiguratsioonis. Hakka abi Dawngate registreerimist. Sa pead tegema taotluse osaleda testimise mäng, jättes oma e-posti aadress on ametlik veebileht. Siit leiad kasutaja leping, mis tähendab, vastuvõtmine ise.

Hakkas mängima Dawngate, sa pead aru saama, mis toimub. Vastupidi kaardil mäng on kaks peamist koridoris. Nende vahel ja nende ümber on mets. Linnaosa metsad on neutraalne koletised, mis võib tappa välja töötada. Peamised vaenlased on ka teisi mängijaid. Toas on neli koridorid raha punkt. Kaks neist on vaenlane. Nad võivad proovida lüüa kasumit teenida või vähemalt vaheaega ei ole võimalik haarata neid. Noh, tüütama vaenlane, jättes talle midagi! Sa peaksid püüdma hävitada vaenlase torni koridorides ja lõpuks murda kellegi baasi hävitada Peahoones. Muidugi, see puruneb püsimine vastased, sest nad hoiavad hea kaitse. Muide, mida ei tohiks unustada, et üldse ja kaitse oma hea. Ja pidage meeles, üks rohkem aega, hävitanud tornid kipuvad taastuda ja sageli ründavad neid uuesti. Ühesõnaga, ei ole igav! Lisa kõik see ressursside vajadust, saakloomad, kus sa pead vaatama, et on vaja parandada esemeid teie käsutuses, töövarju parameetritele kangelane. Tegutsemine meeskond, siis peaks olema teadlik isiklik huvi, muidu mis mõte millegi eesmärk? Mured Dawngate Internetis on piisavalt heledaks oma vaba aja veetmiseks.

Parim rolli näete on neli võimalust valida kõige sobivam. Sul on võimalik kohandada kangelane omal moel, sest iga valik on mõned boonused. Ja need soodustused on tõhusad teatud stiile mängida. Lisaks on teil omaduste kogum. Kasuta mõni neist võib olla õige aeg. Ja muidugi on öelda paar sõna selle kohta, pisiasjad tütarettevõte. Alustades teemad on kuus, ja igaüks neist on saadaval kaks korda parandada. Tulemuseks on meeldiv sordi relvade, ilma mis, nagu me teame, et sa ei saa minna mis tahes võidelda. Mängimise ajal sa teenid raha ja kulutada seda vastavalt oma vajadustele. Näiteks teil on vaja suurendada parameeter Done - osta vastavaid elemente.

Ehk hetkel mäng ei ole nii täiuslik kui me tahaksime, kuid kindlasti on võimalik leida väärikus, siis ei saa aidata, kuid hindan. Liitu nüüd on hea aeg ja saada võimalus oma arvamust avaldada. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more