Järjehoidjad

Päevad lähevad

Alternatiivsed nimed: Rass gon

Game Days Gone: apokalüptilise maailma thriller.

2016. aasta suvel tutvustas E3 näitusel Ameerika arendaja SIE Bend Studio 2016. aasta suvel oma projekti. Nad said ühe mängija kliendimängu Days Gone võitleja koos avatud maailmaga PlayStation 4 platvormile, kus sündmused pärinevad kolmandast osapoolest. Esitatud teate kohaselt on krunt väga põnev. Eriti meeldib talle igasuguste katastroofide armastajad. Mänguasjas esitatud sündmused on kaks aastat tagasi toimunud katastroofi. Pandeemia niisutas peaaegu kogu elanikkonna, hävitades isegi suuremad linnad.

Paljud asulad on muutunud kummituslinnadeks ja kui elus on säilinud, siis on need kas freakid või surnud. Ainult väike käputäis inimesi elas selle õuduse üle, kuid nad on hajutatud väikestesse rühmadesse üle kogu riigi. Kas see on väärt nende otsimist või on parem vältida elu ja surma pikamaa küsimust. Neid hämmeldab endise kurjategija diakoni Püha Johannese ja nüüd rändaja peakohtunik.

Mis on mängu kohta teada.

Play Days Gone mängu žanri fännid on valmis ja neid on palju. Mängu põhijooned on:

  • Rasketransport liikumiseks
  • Find kasulikke esemeid
  • Parandada oma abirelvadega ja sõidukiga
  • Looge püünised zombisideks
  • Dispeli rünnakud
  • Laadige tarneid ja ressursse
  • Skin igal viisil

Kui piirid puuduvad, sõidab kangelane mis tahes suunas, avastab uusi alasid ja kasutab nende omadusi oma huvides. Hõlpsasti öeldes on maastikud vulkaaniliste armidega pimestatud, suured avatud ruumid Vaikse ookeani rannikul. Ja kui tihedalt asustatud linnad ilmuvad teie ees varemed, kus on raske leida kindlat peavarju raevunud olenditest.

Nende hulgas on salamandrid, kes olid kunagi teismelised, kuid olid nakatunud epideemia ajal. Nende ründamise, peksmise ja põgenemise stiil. Horde on organiseeritum ja arvukam ning seega tegutseb harmooniliselt. Nad rändavad teed otsima toitu ja kui nad leiavad rikkaliku maa, võivad nad selles piirkonnas pikka aega jääda. Oma tegevuses saab jälgida varem omandatud oskusi ja igaüks kasutab oma loomupäraseid talente. Nüüd on need olendid keelatud või pigem on neil uued põhimõtted, kus tugevus on peamine asi. Ainus asi, mis selles olukorras on oluline, on elus püsida ja kõik vahendid, kuid kõigepealt ärge unustage päevi Gone'i alla laadida.

Nagu mänguasja autorid ütlevad, on see oma loodud maailmas alati ohtlik ja hingamisele pole praktiliselt aega. Plii iseloom peab alati olema valmis järgmise rünnaku tõrjumiseks. Need, kes otsustavad päevasõidud mängida, peaksid teadma, et tegemist on ellujäämise simulaatoriga, millest kõik muu voolab.

Põhimärgi kohta.

. Aga miks Diakonist sai peamine tegelane ja miks ta ikkagi suutnud surma vältida? Tema omaduste hulgas on hooletus mootorrattaga sõitmisel. Varasemas elus oli ta osa bikeriteisust ja on sellest ajast alates säilinud ellujäämiseks vajalikud kasulikud oskused. Nagu te teate, rikuvad mootorrattad tihti reegleid, mis toob kaasa konfliktid politseiga ja sageli peab ta temast eemale minema. Aastate jooksul on see muutunud põhiliseks instinktiks, mis aitab välja tulla, kui on vaja põgeneda verejandavatest koletistest.

diakoni, kuigi negatiivne kangelane, on iPlayeri päevadel möödunud, moraalsete põhimõtete puudumine muutub ka edu võtmeks. Ta kasutab targalt relva ja teab, kuidas seda käepärastest materjalidest parandada. Sama kehtib ka tema terasest hobuse mootorratta kohta, mis on samuti oluliselt muutunud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more