Järjehoidjad

DC Universe Online

Alternatiivsed nimed: DC Universe Online

DC Universe mäng - kõige populaarsem mäng kaasahaarav storyline ja väga erinevaid põnevamaid viise. Idee MMORPG äriühingu Sony Online Meelelahutus oli õppinud populaarne koomiks. See tähendab, et osalejad, kes siin täidetud, kõik on juba ammu teada. Sul on võimalik võita, kui superkangelased või superkurjategijate. See on tüüpiline võitlus hea ja kurja vahel. Ja kumb pool valida - kuulata oma südame ja otsustada ise. Kui ei ole seda igavest vastasseisu elanike haldjas maailma toiled et jõudeelu. Kuid DC Universe Online ootab sind väga palju huvitavat külalistele, kuum kokkupõrked reaalseid mängijaid, hoolimatute eest jalgealune , mis aeg-ajalt on vaja panna paika, nimelt halastamatult hävitada. Ka teil on alati järgima arengu iseloomu hoolib korralikud relvad, arendada erinevaid rahumeelse okupatsiooni õppima magic ja võitluskunste. Dünaamiline areng neelama sind oma tuulekeeris! Üleskutse DC Universe Online tasuta anda rõõm kasutajatele.

DC Universe Online registreerimine võtab teid värviline maailm. Peate looma konto, täites järgmistes valdkondades: mängija nimi, salasõna kinnitus e-posti aadress, sünnikuupäev, riik. Ka see peab andma vastuse küsimusele, kui sa esimest korda kuulda mängu. Seejärel aseta linnuke, et tahad olla kursis kõikide uudiste ja nõustu mängureeglid. DC Universe registreerimine on lõppenud pärast klõpsates vastavat nuppu.

Mängida DC Universe Sa pead olema kindel, et teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuded, mis on vajalikud gameplay. Järgmine konfiguratsioon on sobiv

- Operatsioonisüsteem Windows XP/Vista/7

- Protsessori Intel Pentium 4 @ 3. 0 GHz / AMD Athlon 64 3200 +,

- Card nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800

- Video RAM 256 Mb

- DirectX ühilduv helikaart

- 30 GB vaba kõvakettaruumi;

- RAM 1 GB.

Kuidas pääses algaja peab võtma mitmeid otsuseid. Sul ei ole lihtsalt valida pool, kelle jaoks sa võitled, aga suurriigid alaliseks kasutamiseks, mis lõpuks tuleb parandada. Game DC Universe Online pakkumised magic, vidinaid, tulejuhtimise, jää, loodus või põhjus. Word teie jaoks! Suunas, mis sulle meeldib kõige rohkem ja vastutab üldise taktika kohaldatud protsess kulgeb gameplay. Siis on vaja täpsustada, kuidas te sooviksite kolida. On kolm võimalust. See klassikaline sõidavad, kiirekäigulistes akrobaatilisi trikke.

On ka jagamine klassidesse. Kontrollerid, tervendajad, tsisternid, DPS - see on neli klassi, kuhu võib kuuluda. Kuid ainult DPS on kättesaadav kõigile, kes soovivad saada. Teised klassid on teatud piirangud. Noh, näiteks, paagid, fännid võivad olla tulekahju või jää.

Ära muretse, et ei saa aru põhipunkte DC Universe online. Kogenud treenerite valmis tulema teie abi. Siin on Joker ja Bettman ja Superman, ja Lex Luthor ja muud abilised, andes väärtuslikku nõu. Hakka jünger üks neist mõista seaduste ellujäämise rahutut maailma.

Seoses relvade arsenal mängus on päris muljetavaldav. On olemas ja dvoruchnye ja ühe käega teemad ja vintpüssi ja noad ja vibud. Need on vaid lihtsat näidet. Tegelikult valik on väga tugev, ja sul on võimalus proovida mitmeid surmaga Gizmos.

Terve jabur jutt hakkas sest tumedad jõud otsustanud saada võimu ja haarata maa. Aga suurt vastuseisu tekitanud kerge puhkes julm sõda, mis ka edasi lükata. Tuntud keegi, kes võidab, kuid kõik on valmis võitlema surmani. Ja kui sa ei DC Universe mängida ilma käest kas püsima kuni viimane?

Alustamist väljaõppemissiooni. Kas see, et sa leiad end teadvuseta kosmosejaama. Kui ta teadvusele, sa mõistad, et sa pead siit välja saama. Aga oma tee vabadusse on keeruline kokkupõrgetes koletised. Sul on liikvel kapten võitlus tehnikaid ja bulldozing oma tee vile olendid. Pärast viimistlus test, siis transporditakse Gotham linna asustatud superpersonazhami. Sõltuvalt sellest, millise fraktsiooniga kuulute minna politseijaoskonda või ööklubi.

Kumb stiil sobib kõige paremini mängida DC Universe - jällegi valik on sinu. Kui sa ei ole väga seltskondlik, üksikmõõterešiimis on täpselt, mida sa vajad. Kui te ihkama side ja sõbralik keskkond, ühineb selle liigaga. Sel juhul on kõik saavutused on järjekindel. Pea meeles, et ei obyazalovka mitte! Oled vaba tegema oma mugavuse!

Kes iganes sa oled, sul on mõned omadused, mis vajavad pumpamist. Обратитевниманиенаследующийсписокпунктов: Tervis, Power, Might, Precision, riigikaitse, sitkus, valitsemine taastamine, elustamine, Critical Attack Vihma ja Kahju, Critical Healing Vihma ja Effect Stealth Rating. Mida kõrgem on teie tase, ja 30 oma mängu, seda rohkem võimalusi. Oskusi parandada järk-järgult, aeg saada suur.

Mäng võluma sind esimest sammu! Kallis seiklus, siis kindlasti on hea meel! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more