Järjehoidjad

Surnud ruum 2023

Alternatiivsed nimed:

Dead Space 2023 kosmoselaskur RPG elementidega. Saate seda väljaannet mängida arvutis. Tipptasemel graafika, pilt võlub realistlikkusega. Kõigile tegelastele annavad hääle näitlejad ja muusika on valitud maitse järgi.

Mängul on hea süžee. Sinu tegelase nimi on Isaac Clarke. Ta on Ishimura kaevanduslaeva insener. Selle laeva meeskond suri vaenulike koletiste, nimega Necromorphs, käe läbi ja Isaaci naine eksis laeva arvukates koridorides.

Kasutage oma oskusi ja tööriistu laeva mootori ja navigatsioonisüsteemide parandamiseks. Teel peate leidma oma naise ja seisma silmitsi paljude ohtudega, sealhulgas verejanulised reisikaaslased, koletised.

Tuleb midagi teha:

  • Uurige laeva ruume
  • Leidke remondiks vajalikud varuosad
  • Leidke peategelase naine
  • Hävitage kõik kohatud nekromorfid

Kõik see aitab teie tegelasel elusalt jamast välja tulla. Kuid ilma mängu alguses olevat õpetust läbimata ei saa midagi juhtuda.

Järk-järgult saate mängu jooksul taastada kogu toimunud katastroofi kronoloogia ja välja selgitada meeskonna surma põhjuse. Otsige üles säilinud kirjed, et saada teavet ja mõista, kuidas taastada laeva põhisüsteeme.

Arendajad on pööranud maksimaalset tähelepanu detailidele, iga ruum on taastatud väga täpselt. Laeva atmosfäär on sünge, valgustus nõrk ja koletised varitsevad varjus. Õudsed helid muudavad toimuva veelgi hirmutavamaks.

Siin on tõeline kosmoseõudus, mis võib hirmutada eriti muljetavaldavaid mängijaid.

Combat süsteem on üsna keeruline, parem on mitte viivitada. Rünnaku viivitus võib põhjustada peategelase vigastusi või isegi surma. Alati ei ole frontaalrünnak parim lahendus, hiilimine väldib võimaluse korral lahinguid.

Enedes muutub teie kangelane tugevamaks. Saate valida, milliseid oskusi kogemuste omandamisel täiustada. Täiendage oma relvi ja soomust, et tõhusamalt võidelda koletiste ja hullunud ellujäänutega.

Proovige leida Nicole, see on Isaaci lemmiku nimi, enne kui verejanulised olendid jõuavad tema juurde. See ei saa olema lihtne ülesanne ja see ei pruugi lõppeda eduga.

muljetavaldavat inimest, nagu lapsed, ei tohiks mängida Dead Space 2023. Kosmos on sünge ja pime koht ning arendajad täitsid selle verejanuliste olenditega.

Mäng on alates esimesest väljaandest palju paranenud. Täiustatud graafika, helisaade annab veelgi realistlikumalt edasi kogu kosmosesse sattunud laeva õudust ja hukatust. Praegu on välja tulemas palju uusversioone, millest kõik ei vääri tähelepanu, kuid seda mängu võib soovitada nii esmaväljaande mänginutele kui ka uutele mängijatele.

Dead Space 2023 tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe, et proovida lootusetus olukorras ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more